Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Barcoleta te ndryshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:21 pm

- Pse shkon Bjondina ne Londėr?
- Sepse mendon qe Big Ben ėshtė mashkull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:21 pm

Pse biondina i lyen buzėt me tė gjelbėrt
(se e kuqja dmth. stop)

Pse ka ra biondina pėr dritare
(se ka qenė duke i hekurosur perdet)

Pse biondina flenė me vizore
(pėr tė matė kohėn sa ka fjetė)

Qysh pėrbenė biondina
(virgjine jam pasha fėmijtė)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:22 pm

1. Ēka ėshtė ndyshimi i njė PC. dhe njė bjondine?
PC`s i duhet vetėm njė herė inputi.


2. Si mundet njeriu mendimin e njė bjondine ta ndėrroj?
ja fryji asaj nė veshė, ja porosite edhe njė birrė


3. Pse interesohen bjondinet pėr AIDS`in
sepse din ta lexojn.


4. Dy bjondina duke u shetitur gjejnė dy bomba.
E para: „ Ne duhet kėtė menjėhere ta lajmrojme nė polici“
E dyta: „Por nė qoft se njėra eksplodon“
E para: „ po i thojmė se aty kishte qenė vetėm njė“


5. Pse bjondinet mbajne njė gotė tė zbrazėt nė frigorifer?
Ndodhė se ndonjė mysafir vjenė edhe asgjė nuk done te pijė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:23 pm

Kane qene njė avokat dhe njė bjondine te ulur ne tren, dhe avokati pėr ta vertetuar qe bjondinat sdine asgje i thote asaj "ta luajm njė loje,rregullat jane: ta bej une njė pyetje e ti nuk din pergjigje, ti duhet te me jepesh 5 euro, pastaj ti me ben njė pyetje dhe une nuk di pergjigje duhet te jape une
ty 5 euro" por bjondina kundershton por avokati nuk le te qete dhe ajo t'ii thote OK: "Atehere pėr ēdo pyetje pa pergjigje mi jep 5 euro dhe une te jape pėr pyetje pa pergjigje 50 euro" dhe bjondina pranon. Fillon avokati dhe ia ben bjondines njė pyetje te komplikuar dhe bjondina nuk di pergjigje dhe i duhet ti paguaj 5 euro, i erdhi radha bjondines dhe ajo fillon "qfare ėshtė njė send qe ngjitet bjeshkes me 4 kembe dhe kthehet me 3" avokati i quditur mendon e mendon dhe nuk di pergjigje dhe i paguan bjondines 50 euro. Avokati kurreshtar e pyet bjondinen se qfare ishte ai sendi dhe ajo ia zgjat 5 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:24 pm

6. njė bjondinė i zinė disa vezė. Duke ngrėnė pyete i vllau: Pse janė kėto vezė aq tė forta, sa minute i ke zirė? 30 min.pėrgjigjet bjondina. Kėto duhen te zihen mė se shumti 5 min. ja kthen i vėllau. E di por kėtu janė 6 vezė -pėrgjigjet e hutuar bjondina


7. Ēka ėshtė ndryshimi i njė kompjuteri dhe njė bjondine?- Kompjuteri i duhet vetem njė herė inputi.


8. Si mundet njeriu t`ja ndėrroj mendimin njė bjondine?- Fryji nė veshė ose porosite edhe njė birrė.


9. Nė qoftė se njė bjondinė dhe njė zeshkane binė nga njė ballkon, cila mbėrrin mė shpejtė nė tokė?
Zeshkanja sepse bjondina duke ra teposhtė duhet me pyet dikend ka ėshtė rruga.


10. Si e mbyt njė bjondine njė zogė?
Siiii? ajo e hedhė thjeshtė nga ballkoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:24 pm

11. Pse zoti i bėri bjondinet?
Sepse pulat edhe kukullat nuk munden ta sjellin njė gotė birrė nga frigoriferi.


12. Ku e sheh njeriu se bjondina ja ka derguar fax`in?
Nė marken e ngjitur.


13. Ēka thote njė bjondine nė qoftė se nė rrugė e shehe njė banane?
„ Oooo Pėrseri rrexohem“


14. Pse bjondineve nuk i duhet ēadra?
Sepse rruga prej kuzhine deri te dhoma me kulmė ėshtė.


15. Pse bjondinat nuk dijne te shkruajne numrin 11?
Sepse nuk e dijne se cilin 1`ish ta shkruajne sė pari.


16. Mbas 10 viteve bėjne demostrata bjondinet. Pse?
Atėherė i kuptojnė kėto vice qė sotė janė duke u bėrė.


17. Njė zeshkane dhe njė bjondinė janė duke u shėtitur nė park, nė atė moment thotė zeshkanja “shiko njė zogė i vdekur“ „ ku po e shehė atė“ pyet bjondina duke shikuar nga qielli.

18. Bjondina ėshtė si njė fletore, shkrun shkrun e dikur mbushet dhe e hedh nė qosh.

19. Pse bjondina merr shkallė kur tė niset pėr nė dyqan? Sepse ēmimet janė tė larta.

20. Mirdita bjondinė simpatike, a mundemi tė takohemi pėrsėri? Po, mė thirr nė telefon. Numri im ėshtė nė librin e telefonave. "Po emri yt"-"Emri ėshtė aty afėr numrit tė telefonit"

21. I tregon njė bjondinė njė bjondine: Sot bėra testin e Shtatėzanisė. "Mirė, ishin pyetjet tė rėnda?"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:25 pm

Duke hecur rruges njė bjondin bjen me njė kalanizim edhe a e dini se qka thot ?
oooo shyqyr qe nuk e paska kapakun se nuk kisha mujt me dal... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:26 pm

Pse dy blondina perlahen
gjithmon kur jan duke ecur rruges??
Sepse shtyhen se cila te hyne ne mesź!!Pse bjondina kur del en treg ulet edhe nga posht i sheh qmimet ?
Sepse kergon qmime te ulta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   08/09/09, 12:32 pm

I kish shkel ni bjodin nja 5 veta me kerr edhe e nalin policia , i thojn a din qe ke bo Krim i ke shkel 5 persona
bjondina i thot: pse zotri polic sa ėshtė e lejume!!!! hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20098
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Lufta Shqiperi - Amerike   08/09/09, 04:58 pm

Ne vitin 1997 Shqiptaret i hapin lufte Amerikes.
Amerika nervozohet shume dhe nis ne Shqiperi te gjithe forcat ushtarake te vetat. Kur vin ne Shqiperi shohin shumicen e shtepiave te mbuluara me kashte dhe thone me qe kemi ardhur deri ketu mos te kethtehemi bosh ti djegim keta shtepia.
I djegin shtepiat dhe largohen per ne Amerike.

Kur i shohin Shqiptaret (qe nuk ishin ne shtepia) kete gjendje , ata nisen te nxehur per ne Amerike. Kur shkojne atje cte shohin: te gjitha ndertesat ishin me beton ose xham por edhe te larta dhe nuk i digjnin dot. Sillen e sillen ku me ne fund gjejne nje ndertese te vogel ne nje qoshe te mbuluar me kashte ne ate moment e djegin dhe kthehen ne Shqiperi te gezuar.
Pas disa ditesh ne lajme degjojne ku po thonte spikeri se guerrilet Shqiptare dogjen ambasaden Shqiptare ne Amerike.

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10959
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Prezervativi   21/09/09, 06:55 pm

Hyn njė mashkull nė barnatore:
- Ju lutem, ma jepni njė prezervativ tė zi.
- Pash zotin, pse pikėrisht tė zi?
- Mė ka vdekur miku mė i mirė, dhe mė duhet qė vejushės sė tij t’i shpreh ngushėllimet e mia tė sinqerta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22756
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Byreku...   01/10/09, 10:10 pm

Nje polic shkon ne farmaci dhe kerkon :Me jep nje byrekme gjize?
Farmacistja e sheh e habitur dhe i thote policit:more je ne terezi nga trute ik mor se nuk kam byrek...
Polici po e nesermen shkon dhe kerkon te njejten gje.
Farmacistja e nervozuar mer ne telefon shefin e policise dhe i thote : Ore eshte nje polic qe kerkon byrek me gjize, une jam faraci jo byrektore.
Shefi thote:po pse merzitesh ti? po erdhi prape jepja me spinaq nese nuk ka me gjize.......

_________________


______________________________________________

Puthja ėshtė njė marrėveshje gojore qė bėjnė tė dyja palėt pėr tė marrė me qera katin e poshtėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22756
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Lulet.....   01/10/09, 10:12 pm

Dy shoqe po kthehen ne shtepi.Njera nga shoqet shefhqe burri i kishte blere nje tufe me lule,dhe ja kishte lene pas dere.
Gruaja i sheh lulet,dhe i thote shoqes se vet:...e posonte me duhet me hap kembet .
Shoqja i pergjigjet: pse a nuk keni vazo?

_________________


______________________________________________

Puthja ėshtė njė marrėveshje gojore qė bėjnė tė dyja palėt pėr tė marrė me qera katin e poshtėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22756
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Eksitimi....   01/10/09, 10:35 pm

Nje burre kishte vite qe ishte i martuar dhe gruaja e tij nuk bente me dashuri me te .
Nje dite ai shkon tek doktorri i cili i jep disa kokrra dhe i thote:...gruas mjafton ti japesh 5 kokrra.
Burri shkon ne shtepi ,i jep 10 kokrra gruas dhe vete pi ato qe kishin mbetur.
gruaja gjate nates u eksitua shume dhe i tha burrit te saj se kishte nevoje per penis.
Dhe burri iu pergjigj: -ME PYET MUA,MBAROVA FARE !

_________________


______________________________________________

Puthja ėshtė njė marrėveshje gojore qė bėjnė tė dyja palėt pėr tė marrė me qera katin e poshtėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Saranda
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 1166
Vendodhja: Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!Fuqia egziston brenda teje!!!
Piket: 13028
Registration date: 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   01/10/09, 10:43 pm

Njė ēift nė muaj mjalti mbėrrin nė njė hotel.
Nė holl ato shkėmbehen me njė bjonde tė mrekullueshme
qė i thotė burrit :
- Mirdita i dashuri im...
Me tu ngjitur nė dhomė, gruaja e shqetėsuar i thotė :
- A mund tė mė thuash kush ishte ajo bjondinė qė tė quajti
" I dashuri im " ?
- Tė lutem mos fillo edhe ti tani. E pata shumė tė vėshtirė ti mbush


mėndjen asaj se kush je ti, dhe ti tani.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Saranda
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 1166
Vendodhja: Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!Fuqia egziston brenda teje!!!
Piket: 13028
Registration date: 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   01/10/09, 10:44 pm

Nje djale dhe nje vajze ne moshe, po rrinin tek shtepia e vajzes vetem te dy, pas nje kohe te gjate pa folur vajza i thote djalit - do luajme me te fshehur, dhe po me gjete do bejme dashuri, po nuk me gjete dot mua me ke brenda ne dollap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Saranda
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 1166
Vendodhja: Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!Fuqia egziston brenda teje!!!
Piket: 13028
Registration date: 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   01/10/09, 10:45 pm

Nė njė avion qė do bėnte linjėn NY- Athinė, hipi dhe njė grek ( Pontios) dhe shkoi e ulet miku nė klasin e parė, duke pasur biletėn pėr nė vend tjetėr.
Stuardesat, jepnin e merrnin ti shpjegonin qė vendin, nuk e kishte aty, por diku tjetėr... grekut aq i bėnte, nga njė vesh i hynte dhe nga tjetri i dilte.
Mė nė fund, i thanė pilotit:
Dikush, ėshtė ulur nė klasin e parė, pa e pasur vendin atje
-Ēfarė gjuhe flet- pyeti piloti
-Greqisht- ja kthyen stuardesat
-E rregulloj unė me tė- tha piloti dhe u nis pėr tek pasagjeri i ēuditshėm.
Diēka i foli grekut nė vesh dhe stuardesat panė njėra tjetrėn tė hutuara, sepse greku, u ngrit nga kolltuku nė klasin "A" dhe iku duke vrapuar nė fund tė avionit.
-Ēfarė i the qė vrapoi ashtu- e pyetėn pilotin
-Asgjė tė veēantė- ja ktheu ai- i shpjegova qė pjesa e pėrparme e avionit shkonte nė Turqi... ndėrsa e pasmja, nė Greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22756
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Albanian Lover   01/10/09, 11:26 pm

Nje djal shqiptar filloj pune tek shtepia e nje greku, i cili pasi e prezantoi me gruan e tij i tregoi se cfare punesh te bente dhe vazhdoi per ne punen e tij. Mbasdite kur u kthye ne shtepi nuk gjeti as gruan as shqiptarin.
Pas dy ditesh kerkime gruaja u kthye si zombi.
Dialog buri- grua :..... ku ishe skam lene vend pa kerkuar?
gruaja- ...lere burre lere kam pare tmerr me sy. Me mori shqiptari dhe me perdhunoi tre dite me radhe.
Burri-po si tre dite moj grua? ti dy dite ke ikur .
Gruaja- e po do shkoj dhe sot une....

_________________


______________________________________________

Puthja ėshtė njė marrėveshje gojore qė bėjnė tė dyja palėt pėr tė marrė me qera katin e poshtėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20098
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   09/10/09, 01:14 pm

NA ISHTE NJE HERE SHQIPTARI AMERLKANI DHE ITALIANI.

NJE DITE U THA MBRETI: KUSH NGA JU RRI ME SHUME KOHE NE NJE DHOME ME FANTAZMEN SY NXIRE DO MARRI GJYSMEN E PASURISE TIME DHE GOCEN TIME PER GRUA.

DHE SHKON AMERIKANI TMERROHET DHE IKEN. SHKON ITALIANI PO ASHTU.

SHKON SHQIPTARI DHE I DEL FANTAZMA PARA DHE I THOTE: JAM FANTAZMA SYNXIRE.

JA KTHEN SHQIPTARI: IK ANDEJ SE TA NXIVA DHE SYRIN TJETER.

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Saranda
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 1166
Vendodhja: Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!Fuqia egziston brenda teje!!!
Piket: 13028
Registration date: 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   13/10/09, 11:56 pm

Sali Berisha ne fushate zgjedhore
Sala ne Korēe!
Fjala me e madhe e thene ne Korēe, gjate gjithe historise:
Se kur t’do Korēa, t’ka dasht gjithe botaaa !

Sala ne shkollen e femije me te meta mendore !
Ju jeni e ardhmja e Shqipnise!

Prof Dr. S. Berisha kishte shkuar ne zyren e ngritur kundra korrupsionit,
ku ne nje numer telefoni qytetaret benin akuzat e tyre te drejtperdrejta.

Sala dhe David Cooperfield!
Stafi i emisionit te fiks fare kishte shkuar ta filmonte nderkohe qe edhe e marrin ne tel Sala ngre telefonin dhe pyet si quheni ? Telefonuesi pergjigjet - David Cooperfild.
Sala- Si jeni David ?

Sala ne Erseke!
Ersekaaar dhe ersekaaaare! Sala ne Shale !
Kam ardh ketu, me u perqafu me Shalen e Lirise.

Sala ne Lushnje!
Shkon Sala ne Lushnje edhe fillon fjalimin: Pooopull i Beratit !
Shoqeruesi me ze te ulet:Zoti Sali jemi ne Lushnje ketu. Sala: Pooopull I Beratit ! Shoqeruesi:Zoti Sali jemi ne Lushnje t’thashe. Sala:
(Pusho he dreq). Pooopull I Beratit, ti je krenar qe ke Lushnjen kojshie!

Sala me kokn e kolles!
Sala ne perurimin e Coca-Cola-s! Pooopull shqiptar, gzuar kokn e kolls, dallnyshten e pare kapitaliste n’Shqipnii!

Sala ne fushatė zgjedhore!
Asht nje nder i madh per mue … I will , I will, I
Will… perkthe ti Genc… Atje takova e zonjen Lalymier e. Un I thash e, ajo m’tha e, ne i thame… Se Partia Demokratike i ka ziguru popllin shqiptar e, shtate lloje buksh: te bardhe, te zeze, te kuqe… jo t’kuqeee!

Sala kthehet nga Keshilli i Evropes!
(interviste ne TVSH mbas kthimit)
Se Evropa e do Shqiperine, i do shqiptaret, e do PD-ne por jo bishen e kuqe.!

Berisha ne Malesi te Madhe!
Kopliks e KOPLIKAR nenat e motrat ku ti keni eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee(shoqeruesi shef rregullo fjaline se e ke gabim)Malesor e Malesore ju jeni MARTIRET E KOMBIT Shqiptar.

Sala me studente!
Ishte fund dhjetori dhe fol e fol doktori me ne fund "tha te nderuar
studente vitin e ri shkollor" !!!!

Sala ne Kukes!
Ne mitungun ne Kukes Sala duke iu rreferuar Kukesit te vjeter: "Kukesi i vjeter i mbulum nga liqeni i hidrocentralit do mbet Atlantis i
diktatures!" kuksianet filluan te shikonin njeri-tjerin te habitur

Sala ne familjen e policit!
Kur shkoi Sala per ngushellimet tek familja e nje polici qe u vra ne
detyre dhe tha: "jam jashte mase i gzum te marr pjese ne hidherimin
tuj..."

"Ju jeni e ardhmja e atdheut" --Sala tek femijet handicap

Sala ne shesh!
Ne 1992 Sala pas fitores se PD ne nje miting ne sheshin skenderbej tha: "Populli shqiptar deri dje ishte na buze te gremines! Sot ka hedh nji hap perpara!"

Sala dhe Liria!
Me gruan ne miting ne Vlore : "Liria ka pat shum burra, nga Skenderbeu deri ke Isamil Qemali." vlonjatet filluan te bertinsnin "Liria do vije me ne! Liria do jete e lumtur me ne! Liria ne shtepite tona!"
Ne mitingun e Lushnjes Sala tha : "Populli trim i Lushnjes!" vete
lushnjaret filluan qeshnin.

Shkon Sala per nje tubim parazgjedhor ne veri te Shqiperise ne nje fshat te thelle diku dhe ne mesin e shume e shume premtimeve thote"Ne do ju ndertojme shkollen e re,rrugen e re.....dhe do ju ndertojme edhe uren e re ne fshat"Habiten fshataret dhe e pyesin,o z.kryeminister po ca na duhet neve ura,kur nuk kemi lum???
Salao do ju sjellim edhe lumin

Sala ne Durres!
Sala ne nje tubim ne Durres fillon te bertase SHKODRAAAAA
Shoqeruesi i tij:z.kryeminister jami ne Durres
Sala prape:SHKODRAAAA

Shqeruesi o jemi ne Durres aman z.Kryeminsiter
Sala: SHKODRAAAA ju bene te fala!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcoleta te ndryshme
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -