Www.Bisedoj.Com - Faqja Kryesore*


Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas  ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Ndihme.
Facebook do te mbetet pa pagese
13/01/10, 11:20 pm nga Admin
Facebook ka demantuar pohimet se ky shėrbim sė shpejti, mė saktėsisht nė korrik tė kėtij viti, do tė filloj tė bėj shėrbimet e tij me pagesė. Edhe pėrkundėr kėsaj, popullaritetit i dy grupeve tė Facebookut tė cilat pohojnė ndryshe nga dita nė ditė ėshtė i madh.

Tė dy grupet bashkė kanė afro 200.000 anėtarė tė cilėt besojnė se sė shpejti do tė duhet tė paguajnė shėrbimet nė kėtė rrjet pėr …

{Lexoje te plote}
Mė shumė seks, mė pak sėmundje
13/01/10, 11:22 am nga Admin
Dy herė nė javė marrėdhėnie seksuale, do tė thotė 50% rrezik mė i vogėl pėr infarkt tė zemrės.

Njė studim i realizuar te 1.000 meshkuj amerikanė, ka treguar se meshkujt tė cilėt kryejnė marrėdhėnie seksuale dy herė nė javė janė mė pak tė rrezikuar pėr tė pasur sulm nė zemėr, nė krahasim me ata tė cilėt bėjnė seks vetėm njėherė nė muaj- shkruan Daily Telegraph.

Po ashtu, ėshtė vėrtetuar se …

{Lexoje te plote}
Mashkulli mendon afėr 5.000 herė nė vit pėr seks
13/01/10, 11:21 am nga Admin
Shifra e saktė e numrit tė mendimeve qė ka njė mashkull brenda vitit pėr seks, ėshtė 4.745.

Sipas kėsaj llogaritje, do tė thotė se mashkulli mendon afėr 13 herė nė ditė pėr seks, pėr dallim nga femrat qė mendojnė 5 herė nė ditė pėr seks, qė do tė thotė 1.825 herė nė vit.

Madje, 1/3 e tė anketuarve (meshkuj) kanė thėnė se seksi ėshtė gjėja e parė pėr tė cilėn mendojnė porsa tė zgjohen nga gjumi.


{Lexoje te plote}
Gjėrat qė i shqetėsojnė meshkujt gjatė seksit
13/01/10, 11:20 am nga Admin
Edhe pse meshkujt duken shumė tė sigurt nė vete, nė krevat edhe ata i pushton dyshimi nėse janė tė mirė nė ‘punėn e tyre’, nė fakt ata i kaplon frika dhe pasiguria. Janė katėr gjėra tė cilat i shqetėsojnė meshkujt, dhe pėr tė cilat mendojnė gjatė marrėdhėnieve seksuale.

Duart- nė shumicėn e rasteve paraqesin problem te meshkujt, sepse nuk dinė ēfarė tė bėjnė me to derisa ēojnė dashuri. Nė fakt, …

{Lexoje te plote}
Femrat dhe meshkujt reagojnė ndryshe nė krevat
13/01/10, 11:19 am nga Admin
Kur mashkulli gjendet pranė njė femre tėrheqėse, zemra e tij fillon tė rrahė mė shpejtė dhe ai ėshtė i gatshėm pėr aksion. Ndėrsa pėr reagimin fizik ndaj njė mashkulli tėrheqės, femrave iu nevojitet diēka mė shumė dhe janė mė tė paparashikueshme.

Trupi i mashkullit reagon gjithmonė kur ngacmohet, ndėrsa te femra gjėrat janė ndryshe, dhe kėtė e ka vėrtetuar njė studim i ri.

Rezultatet e studimit …

{Lexoje te plote}
Sa shanse ka qė tė ndodhė apokalipsi nė vitin 2012?
07/01/10, 12:48 am nga Admin
Revista prestigjioze “Foreign Policy” nė njė analizė speciale shpjegon pse ideja e apokalipsit i tremb njerėzit dhe i emocion njėkohėsisht. Gjithashtu, se sa shanse ka qė fundi i botės tė vijė nė vitin 2012. Revista boton edhe parashikimet se ēfarė mund tė ndodhė nė dhjetor 2012, muaj ku sipas profecive, bota do tė marrė fund. Miliona besimtarė fetarė nėpėr gjithė botėn ndajnė tė njėjtin besim …

{Lexoje te plote}
Femrat pėlqejnė celularėt mė shumė se meshkujt...!?
05/01/10, 02:07 pm nga Admin
Njė studim nė tė cilin janė pėrfshirė 4.000 femra, ka treguar se femrat i duan dhe i ruajnė mė shumė celularėt e tyre sesa meshkujt.

Rezultatet kanė treguar se shumica e femrave ishin treguar shumė tė shqetėsuara nė rast se kishin humbur celularin e tyre.

Ky anketim ka treguar se femrat i konsiderojnė nėnat e tyre nė rend tė parė, ndėrsa 1/3 e tyre kanė pranuar se pa probleme mund ta kalonin …

{Lexoje te plote}
Filmat pornografikė, frymėzim apo ēmenduri
05/01/10, 01:54 pm nga Admin
Tė dhėnat e reja tregojnė se edhe meshkujt edhe femrat pėlqejnė tė shikojnė filma pornografikė, tė cilėt nganjėherė iu ndihmojnė si frymėzim, mirėpo nuk ėshtė mirė tė besohet nė gjithēka qė shihet nė kėto filma.

Ėshtė fakt se tė dyja palėt pėlqejnė tė shikojnė dhe tė provojnė atė qė kanė parė nė film qė doemos i ka inspiruar. Mirėpo, nėse ende nuk e keni kuptuar- ndoshta ajo qė keni parė nė …

{Lexoje te plote}
Eshte ai shume i dhene pas jush?
30/12/09, 11:24 pm nga Kejsi
Te qenurit objekt afeksioni i dikujt eshte nje ndjenje e mrekullueshme...por nese ky afeksion teprohet shume shpejt???jJa disa keshilla sesi te shikoni nese personi qe sapo keni njohur eshte duke i shkuar lidhjes thelle dhe sesi te dini te perballoni kete situate...Te qenurit objekt afeksioni i dikujt eshte nje ndjenje e mrekullueshme...por nese ky afeksion teprohet shume shpejt? Ja disa keshilla …

{Lexoje te plote}
Britney, personazhi me i klikuar i dekades
30/12/09, 11:22 pm nga Kejsi
Ne 10 vjet Britney Spears ka kaluar ne shume faza stazhonimi. Ajo e ka nisur karrieren duke u konsideruar Barbie e Amerikes, me pas erdhen problemet personale te ndjekura nga skandalet seksuale, alkooli dhe droga.Ndoshta prandaj eshte femra me e kerkuar ne internet gjate kesaj dekade. Nje pjese e mire e kerkimeve per kengetaren jane ato ku pjesa me e madhe e trupit shfaqet nudo. Edhe pse Britney …

{Lexoje te plote}
Shtypi i Dites Online
Kategorite e Lajmeve
Lajmet e Portalit
Politike
Aktualitet
Opinion & Analize
Ekonomi
Teknokolgji
Kosova
Show Biz
Shendeti
Bota
Sport
Big Brother
Informatika
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Opinion
Pse nuk flasin femrat e rames?
Ka më shumë se një javë që gjithë politika shqiptare është përfshirë në debate të tejskajshme akuzash e kundërakuzash...

Po me bashkine kush po merret?
Ardit Çela / U bë kohë që kryetarin e Bashkisë së Tiranës e shohim gjithandej. E shohim gjithandej dhe vetëm në zyrën e tij të punës. Kjo histori nisi qysh me turin e famshëm mediatik “Dialog me Shqipërinë”,...
Sport
Shendeti
Çdo infeksion viral stimulon zhvillimin e një infeksion bakterial, që normalisht është bronkopneumonia aspo siç e quan populli, i ftohur. Disa nga shenjat e virozës janë temperatura e lartë...

"Gjurmet" e skizofrenise
Skizofrenia është një formë e përsëritur dhe shpeshherë kronike e sjelljes anormale që i referohet asaj që shumë prej nesh e quajmë 'çmenduri'...

Dhembi i pare i bebit tim
Për disa, dalja e dhëmbëve është një proces i gjatë dhe i dhimbshëm, për të tjerë është histori që zgjat një natë. Dalja e dhëmbëve zakonisht fillon rreth moshës 7 muaj...
Femra-Dashuria-Erotika
Ne krye te listes se justifikimeve per te mos bere seks jane “lodhja” dhe “nevoja per gjume”. Studimi i Consumer Reports National Research Center...

Mua me pelqen keshtu...
Është e mundur të përmirësosh seksualitetin? Po. Të gjithë specialistët e thonë. Por duhet të dish çfarë të bësh për të zbuluar kënaqësi të reja...

Ç'fare mendojne meshkujt kur bejne seks?
Nuk është ndonjë sekret i madh se meshkujt gjatë kohës që bëjnë seks meshkujve iu punon truri në kokë aq sa iu punon miku poshtë. Por nuk ka të bej se çfarë mendojnë...
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Bisedo ne Chat
Chat Erotik
Horoskopi
Chat New
Sondazh
Femijen e pare do ta deshironit:
Djale?
68%
 68% [ 108 ]
Vajze?
33%
 33% [ 52 ]
Totali i votave : 160
Sherbime
Kerko Video
Videoteka
Horoskopi
Horoskopi Kinez
Gatimi
Vlera Monetare
Marketing
Moti
Argetim
Gjej Ndryshimin
Sa Ke Jetuar?
Humor
Kuriozitete
Thashetheme
Kuitse & Teste
Barcaleta
Kamasutra Shqip
Seksi&Erotika
Chat Erotik
Lojera Online
Luaj Tenis
Quiz:Behu Milioner
Kutia e Fundit
Virtual Tennis
Modifiko Makine

Loja me Penallti
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Voto Bisedoj.Com
Tiranachat - Toplista
Top Sites Shqiptare
Alba Top List 2006
Rainca Top List
Rreth Nesh
Stafi
Kontakt
Reklama
Faqe Partnere
www.PikaLoti.tk Humor Foto Video Argetues.Com Dragusha.Net Fieri Biznes
Sofra Kuksiane ProgramiTv.Com Alreklama.Com Alboweb.com Ds Music
Albstars.com www.ShqipSeks.tk Shqiperia Ime Sms Falas Bota Shqiptare Forum
Seksi Shqiptar Top-Channel.tk BisedoForum.tk AlbaHipHop.Net AlbDj.Net
ForumiShqip.Net Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu
Yahoo! Google Reader MSN AOL NewsGator RojoBloglines http://illiweb.com/fa/social_bookmarking/digg.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/delicious.gif http://illiweb.com/fa/social_bookmarking/reddit.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/stumbleupon.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/slashdot.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/furl.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/yahoo.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/google.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/blinklist.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/blogmarks.gifhttp://illiweb.com/fa/social_bookmarking/technorati.gif
Keywords
chat dashuri Vertete tuaj ekskluzive fjale keto antaret histori personit keni zemres shprehni poezi intervista video interviste cfar horoskopi erotik FEMRA tuaja kamasutra pyetje mendimi ēift