Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Kinezėt u besojnė mė shumė prostitutave se politikanėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20098
Registration date: 13/09/2008

06082009
MesazhKinezėt u besojnė mė shumė prostitutave se politikanėve

Duket se vlen ajo thėnia “politika ėshtė ....”. Nė fakt, kinezėt mė shumė u besojnė prostitutave, sesa politikanėve tė vet.Njė hulumtim i kryer gjatė muajve qershor e korrik me mbi 3.000 kinezė ka treguar se imazhi i politikanėve ėshtė i mjerė, derisa gjendja ėshtė edhe mė e keqe kur bėhet fjalė pėr shkencėtarėt e mėsuesit. Marrė parasysh aferat dhe skandalet e vazhdueshme nė tė cilat ėshtė e pėrfshirė ‘elita’ kombėtare, rezultatet e hulumtimit nuk janė edhe aq tė tmerrshme, shkruan e pėrditshmja kineze China Daily.

Se, pėr dallim nga politikanėt, prostitutat janė mė tė besueshme, e kanė vėrtetuar 7.9 tė anketuarve. Mė mirė se prostitutat qėndrojnė vetėm fshatarėt dhe klerikėt, njofton gazeta. Njerėzit u besojnė edhe ushtarėve e studentėve, por megjithatė diē mė pak sesa dashnoreve me pagesė.

Sa pėr ngushėllim tė shkencėtarėve e politikanėve, mediat theksojnė se ata kanė pasur fat qė nuk janė futur nė kategorinė mė tė keqe, atje ku nuk u beson askush – nė atė tė agjentėve pėr patundshmėri, sekretareve, drejtorėve...

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Kinezėt u besojnė mė shumė prostitutave se politikanėve :: Komentet

No Comment.
 

Kinezėt u besojnė mė shumė prostitutave se politikanėve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -