Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26378
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: C''fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   11/04/09, 05:19 pm

Cka do te thote emri yt,dhe nga rrjedh ai?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26378
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Qka don me thon emri juaj ose nga rrjedh emir juaj   11/04/09, 05:20 pm

Mesa kam hulumtuar emrin time do te thote-PRINCESHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17336
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   18/04/09, 04:55 pm

emri im ka rrjedhe nga mua edhe tregon per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Jakuzzi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2276
Vendodhja: Ne dhomen e saj!!
Piket: 16451
Registration date: 06/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   19/04/09, 08:55 pm

Emri jem... eeee,se di Very Happy emer arabishte emer muslimani Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 13256
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   28/04/09, 06:57 pm

EMER "BURRI"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20123
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   03/06/09, 09:22 am

Emer Shqiptar...

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
TETOVARENumri i postimeve: 539
Age: 28
Piket: 12552
Registration date: 22/05/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   04/06/09, 11:35 am

eshte me se e qarte se cfar do te thote emri im - LINDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22781
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   04/06/09, 11:41 am

Emri im eshte marre nga libri "Harku i Triumfit"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17336
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   04/06/09, 01:39 pm

EMRI IME DO TE THOTE SE KURE DIKUSH E PERMEN KA PUNE ME MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
TETOVARENumri i postimeve: 539
Age: 28
Piket: 12552
Registration date: 22/05/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   04/06/09, 05:08 pm

AL_00 shkruajti:
EMRI IME DO TE THOTE SE KURE DIKUSH E PERMEN KA PUNE ME MUAhahaha ta permendi me shpesh te shoh se cfar do me ndodh

allllllllllllllllllllllll 0000000000000000
alllllllllllllllll 00000000000000
allllllllllllllllllllllllll 000000000000000
miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
babushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mos ke dhe ndonje emer tjeter o dreq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16608
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?   09/06/09, 04:57 pm

PA CDO EMER KA NJE KUPIM VEC HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AAAAAAAAHAHAHAHAHAHAH QE SKA KUPTIM PA LIDHJE APO TE BEHET NJE TEM DHE O BURRA TJEA FUSIM KOT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
C'fare do te thote emri juaj,dhe nga rrjedh ai?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -