Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Mesazhe urimi pėr festėn e Kurban Bajramit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18946
Registration date: 01/06/2009

26112009
MesazhMesazhe urimi pėr festėn e Kurban BajramitKryetari i Bashkėsisė Islame tė Kosovės, myftiu Naim Tėrnava, me rastin e Kurban Bajramit nėpėrmjet njė mesazhi ka uruar festėn e Kurban Bajramit dhe Festėn e Flamurit me dėshirat mė tė mira pėr shėndetin dhe lumturinė e tė gjithė besimtarėve dhe tė familjeve tė tyre.
Kreu i Bashkėsisė Islame tė Kosovės porosit qytetarėt qė tė ruajnė vlerat fetare e kombėtare, tė ndihmojnė njėri tjetrin, tė punojnė pėr njė tė ardhme sa mė tė mirė tė vendit tonė, qė interesi i pėrgjithshėm i vendit tė jetė mbi interesat e ngushta personale, t'u shtrijnė dorėn e ndihmės tė gjithė atyre qė kanė nevojė.

Edhe krerėt e institucioneve mė tė larta tė vendit si dhe partitė politike kanė uruar myftiun Tėrnava dhe tė gjithė besimtarėt islamė me rastin e festės sė Kurban Bajramit.

Nė urimin e tij, kryetari i Kuvendi tė Kosovės Jakup Krasniqi thekson se “kjo kremte kėtė vit koincidon me festėn e Flamurit dhe uroj qė tė dyja tė kalojnė nė frymė gėzimi, hareje e solidariteti”.

Ndėrkaq nė urimin e tij, kryeministri Hashim Thaēi thotė se Kurban-Bajrami “ngjall ndjenjėn e pėrkushtimit dhe tė sakrificės pėr tė mirėn e njerėzimit, nevojėn shpirtėrore tė lartėsimit moral dhe tė kultivimit tė vlerave tė larta nė shoqėri”.

“Le tė jetė kjo festė e madhe edhe njė rast pėr tė shpalosur edhe mė thellė ndjenjat e dashurisė, respektit, harmonisė dhe vullnetit tė mirė tė qytetarėve tanė”, thekson Thaēi dhe uron qė ditėt e Kurban Bajramit nė tė gjitha familjet tė sjellin mė shumė lumturi, paqe dhe mbarėsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesazhe urimi pėr festėn e Kurban Bajramit :: Komentet

No Comment.
 

Mesazhe urimi pėr festėn e Kurban Bajramit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -