Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22761
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   26/03/09, 11:21 am

DASHI
Qė prej ditės sė sotme, Hėna nė opozitė nuk premton asgjė tė mirė. Kjo mund t’ju shkaktojė njė humor aspak tė mirė, duke zmadhuar pėrpara syve tuaj problemet e vogla. Bėni kujdes nga alarmimet e kota.

DEMI
Do ta bėni detyrėn tuaj me ndershmėri duke u udhėhequr nga njė qartėsi e mirė mendore, megjithatė nuk do tė keni shumė raste sepse do tė jetė njė ditė normale, si gjithė tė tjerat. Dėgjoni sinjalet e organizmit.

BINJAKET
Njė aspekt i veēantė yjor do tė jetė i interesuar pėr shenjėn tuaj. Ėshtė Hėna qė ju garanton siguri tė brendshme dhe aftėsi personale shumė tė mira. Do t’i keni kartat ashtu si duhet pėr tė pasur atė qė dėshironi.

GAFORRJA
Dikush ose diēka mund t’ju krijojė ndonjė problem, duke mos ju lejuar tė lėvizni lirshėm. Nė vend qė tė nxeheni, ju leverdis tė heshtni. Aktiviteti fizik mund t’ju ndihmojė tė largoni tensionin dhe stresin.

LUANI
Falė Hėnės, sot kalimtare nė shenjėn tuaj, do tė ndiheni nė qiellin e shtatė dhe do tė shijoni njė formė fizike tė shkėlqyer, qė do tė bėjė tė nxirrni jashtė vitalitetin tuaj. Lėreni veten tė pėrfshihet nga ndjenjat.

VIRGJERESHA
Yjet vazhdojnė tė mos jenė nė anėn tuaj. Duhet tė prisni pėr tė rigjetur qetėsinė e njė herė e njė kohe, mbi tė gjitha nė profesionin tuaj. Mbani mend qė ėshtė njė moment me shumė fat pėr ju, sidomos nė dashuri.

PESHORJA
Me tranzitin e Hėnės te Marsi mund tė realizoni dėshirat qė keni. Pėr tė mbėshtetur ambicjet tuaja, nuk do tė mungojė vullneti ose aftėsia pėr tė vepruar. Fati po ju vjen nė dashuri. Shumė pozitive dhe raportet miqėsore.

AKREPI
Nė punė dukeni shumė tė ēorientuar dhe influencoheni nga ēėshtje private duke rrezikuar qė herė pas here dikush tė vendosė pėr ju. Ju mungon pak sensi praktik. Duke vuajtur nga xhelozia, bėheni posesivė me personin qė doni.

SHIGJETARI
Hėna ėshtė mikja juaj sot aq sa do tė jetė burimi i gėzimit dhe i qetėsisė nė kėtė ditė si nė jetėn private, edhe nė atė profesionale. Humori juaj do tė ngjitet lart. Keni veē njė shqetėsim tė vogėl me shėndetin.

BRICJAPI
Sot Hėna ndryshon aspekt. Nuk do ta keni aspak tė thjeshtė tė jeni nė paqe me ambientin e jashtėm, edhe pse shumė gjėra do tė varen nga ju dhe nga tendenca juaj pėr t’i zmadhuar gjėrat. Shėndeti me probleme.

UJORI
Aspekti favorizues qė dominon kuadrin tuaj yjor do tė influencojė edhe fushėn financiare. Megjithatė mbani mend qė duhet tė punoni pa pushim pėr tė mbledhur frutet e punės. Tregoni mė tepėr kujdes ndaj partnerit.

PESHQIT
Hėna nuk ėshtė mė opozitė me qiellin tuaj dhe yjet nuk kanė ndėrmend tė ngatėrrohen me punėt tuaja. Do t’i kaloni orėt e tjera tė ditės pa entuziazėm. Nė punė ēdo gjė ju duket rutinė. Shėndeti duket i mirė.

Burimi: Gazeta Albania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17316
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   26/03/09, 01:10 pm

VIRGJERESHA
Yjet vazhdojnė tė mos jenė nė anėn tuaj. Duhet tė prisni pėr tė rigjetur qetėsinė e njė herė e njė kohe, mbi tė gjitha nė profesionin tuaj. Mbani mend qė ėshtė njė moment me shumė fat pėr ju, sidomos nė dashuri.

hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26358
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: SaRa   26/03/09, 05:07 pm

PESHORJA
Me tranzitin e Hėnės te Marsi mund tė realizoni dėshirat qė keni. Pėr tė mbėshtetur ambicjet tuaja, nuk do tė mungojė vullneti ose aftėsia pėr tė vepruar. Fati po ju vjen nė dashuri. Shumė pozitive dhe raportet miqėsore.
Sa mund ti besoj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Date 10-06-2009   10/06/09, 11:10 amDashi

Puna: Koncentrohuni mė shumė nė obligimet e punės
Shėndeti: Rėnie e imunitetit, kujdes me ushqim
Dashuria: Premtimi ėshtė premtim, mbajeni atė


Demi

Puna: Ecni para me hapa tė vegjėl por tė sigurt
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Mund t’ju ndodhin disa gjėra tė papritura


Binjakėt

Puna: Do t’ju shtohen disa obligime gjatė kėsaj dite
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, e mirė
Dashuria: Ėshtė ditė e duhur pėr tė shfaqur dashuri


Gaforrja

Puna: Keni ngecur me disa obligime, nxitoni
Shėndeti: Shfrytėzojeni kohėn e lirė pėr shėtitje
Dashuria: Tregohuni mė tė zellshėm gjatė kėsaj dite


Luani

Puna: Nuk jeni tė interesuar pėr diskutime
Shėndeti: Probleme tė mundshme me gjymtyrė
Dashuria: Gjėrat kanė filluar tė ecėn mbarė


Virgjėresha

Puna: Mos nxitoni me vlerėsime tė parakohshme
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Jeni tė etur pėr ndryshime nė dashuri


Peshorja

Puna: Duhet t’i analizoni mė mirė projektet
Shėndeti: Jeni nė formė tė mirė psiko-fizike
Dashuria: Mos u hamendni, veproni me kohė


Akrepi

Puna: Po tregoheni gjithnjė e mė tė suksesshėm
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, mesatare
Dashuria: Ndėrmerrni iniciativėn, tentoni diēka tė re


Shigjetari

Puna: Gjendeni para njė marrėveshjeje tė suksesshme
Shėndeti: Tregoni mė shumė kujdes pėr shėndetin tuaj
Dashuria: Dhurojani njė ditė tė kėndshme partnerit


Bricjapi

Puna: Planet tuaja mund tė keqkuptohen nė punė
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore relativisht e mirė
Dashuria: Jeni tė gatshėm pėr ndryshime nė dashuri


Ujori

Puna: Jeni tė hapur pėr bashkėpunim nė biznes
Shėndeti: Probleme tė mundshme me boshtin kurrizor
Dashuria: Do t’i tregoni ambiciet e dashurisė


Peshqit

Puna: Duhet tė jeni mė tė matur nė veprime
Shėndeti: Probleme tė mundshme me tension
Dashuria: Planifikoni njė udhėtim tė shkurtėr

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22761
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   10/06/09, 11:17 am

Dashi

Puna: Koncentrohuni mė shumė nė obligimet e punės
Shėndeti: Rėnie e imunitetit, kujdes me ushqim
Dashuria: Premtimi ėshtė premtim, mbajeni atėcheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   11/06/09, 01:29 amDashi

Puna: Ofroni bashkėpunim nė kolektiv
Shėndeti: Duhet tė pushoni mė shumė
Dashuria: Po shprehni interesim pėr dikė


Demi

Puna: Nuk dėshironi t’i shkėmbeni idetė
Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt
Dashuria: Duhet tė jeni mė tė vendosur


Binjakėt

Puna: Mundėsi pėrfitimi financiar
Shėndeti: Mos e teproni me shqim
Dashuria: Partneri kėrkon pėrkushtim


Gaforrja

Puna: Do tė shėnoni suksese nė punė
Shėndeti: Probleme me frymėmarrje
Dashuria: Mos nxitoni me veprime


Luani

Puna: Puna ka kaluar nė monotoni
Shėndeti: Nuk ka arsye pėr brengosje
Dashuria: Ndjeni nostalgji pėr partnerin


Virgjėresha

Puna: Mos reagoni ndaj provokimeve
Shėndeti: Probleme tė mundshme me fyt
Dashuria: E pėlqeni intimitetin


Peshorja

Puna: Duhet tė jeni mė tė vendosur
Shėndeti: Probleme me tretje tė ushqimit
Dashuria: Ėshtė koha edhe tė falni


Akrepi

Puna: Jeni duke e analizuar situatėn
Shėndeti: Ndjeni plogėshti nė trup
Dashuria: Nuk ėshtė koha pėr llogaritje


Shigjetari

Puna: Duhet tė jeni mė tė pėrkushtuar
Shėndeti: Probleme me stomak
Dashuria: Pėrmbusheni premtimin


Bricjapi

Puna: Takime tė mundshme biznesi
Shėndeti: Keni mungesė energjie
Dashuria: Keni gjuhė tė pėrbashkėt


Ujori

Puna: Po e jepni me tė mirėn nga vetja
Shėndeti: Konsumoni zarzavate
Dashuria: Bėjeni hapin e radhės


Peshqit

Puna: Pėrkushtojuni projektit tė tashėm
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė piknik
Dashuria: Jeni nė qendėr tė vėmendjes

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: 12-06-2009   12/06/09, 02:22 am

12-06-2009
Dashi

Puna: Keni vėshtirėsi me pajisje teknike
Shėndeti: Mė mirė se mė herėt
Dashuria: Po silleni me xhelozi


Demi

Puna: Ndėrroni qasjen pėr zgjidhjen e problemeve
Shėndeti: Mungesė vitaminash
Dashuria: Fjalėt e mira bėjnė punė gjithmonė


Binjakėt

Puna: Pėrmbajuni planit tė punės
Shėndeti: Hani mė ushqime tė ziera
Dashuria: Flirti ėshtė kėnaqėsia juaj e pėrditshme


Gaforrja

Puna: Vetėm vazhdoni pėrpara
Shėndeti: Pijet e ngrohta u bėnė mirė edhe verės
Dashuria: Njė telashe e vogėl


Luani

Puna: Jeni tė hutuar
Shėndeti: Mundėsi e dhimbjes sė kokės
Dashuria: Marrėdhėnie me harmoni me partnerin


Virgjėresha

Puna: Mblidhni bashkėpunėtorė rreth vetes
Shėndeti: Hani mė shumė perime
Dashuria: Zėnkė e vogėl


Peshorja

Puna: Zgjidhjet nuk pikin nga qielli
Shėndeti: E mirė
Dashuria: Mosmarrėveshje e mundshme


Akrepi

Puna: Tepėr po flitni pėr tema tė nxehta
Shėndeti: Vizitoni mjekun
Dashuria: Po kėrkoni lumturinė


Shigjetari

Puna: Obligimet nuk po i pranoni
Shėndeti: Ruajuni nga rrymimet e ajrit
Dashuria: Ju jeni tė dashuruar


Bricjapi

Puna: Dėshironi tė shfaqni kreativitetin tuaj
Shėndeti: Kushtoni mė shumė kujdes shėndetit
Dashuria: Jeni pishman pėr fjalėt e shkujdesura


Ujori

Puna: Mos merrni vendime tė shpejta
Shėndeti: Kontrolloni apetitin
Dashuria: Gjeni njė zgjidhje tė mesme


Peshqit

Puna: Po jepni premtime qė nuk mund tė realizohen
Shėndeti: Dhimbje nė kėmbė
Dashuria: Dikush ka dėshirė t’u takojė

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: 13-06-2009   13/06/09, 01:02 am

13-06-2009Dashi

Puna: Duhet tė tregoni mirėkuptim
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Ndryshojeni strategjinė


Demi

Puna: Jeni duke depėrtuar nė sipėrfaqe
Shėndeti: Probleme me tension
Dashuria: Raportet tuaja janė nė nivel


Binjakėt

Puna: Mos nxitoni me vendime
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Duhet tė jeni mė serioz


Gaforrja

Puna: Keni pengesa tė paparashikueshme
Shėndeti: Kujdes nga ftohja
Dashuria: Duhet tė jeni tė vendosur


Luani

Puna: Strategjia juaj po kryen punė
Shėndeti: Mos e teproni me ushqim
Dashuria: Partneri kėrkon pėrkushtim


Virgjėresha

Puna: Mos humbni kohė me analiza
Shėndeti: Mos u thelloni nė mendime
Dashuria: Premtimi ėshtė premtim


Peshorja

Puna: Analizojeni projektin nė detaje
Shėndeti: Duhet tė pushoni mė shumė
Dashuria: Dikush po shfaq interesim


Akrepi

Puna: Konsultohuni me kolegėt tuaj
Shėndeti: Konsumoni lėngje mė shumė
Dashuria: Jeni nė qendėr tė vėmendjes


Shigjetari

Puna: Jeni tė pėrkushtuar nė punė
Shėndeti: Duhet tė pushoni mė shumė
Dashuria: Keni besim tek partneri


Bricjapi

Puna: Ēmoheni pėr qėndrimin qė keni
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Shmanguni nga fjalosjet


Ujori

Puna: Sukseset nuk kanė tė ndalur
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Jeni tė kėnaqur me partnerin


Peshqit

Puna: E keni hartuar planin e punės
Shėndeti: Probleme me tretje
Dashuria: Mos i frenoni ndjenjat tuaja

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26358
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: 16/06/2009   16/06/09, 07:18 pm

Dashi: Ju pret njė ditė shumė e mirė nė profilin profesional. Njė qėndrim i mirė do ju lejojė tė keni avantazhe edhe nga situatat nga tė cilat nuk mund tė nxirrnit asgjė. Do tė jetė rasti pėr tė gjetur ngrohtėsinė e personave pranė jush dhe tė ndjeheni shumė mirė.
Demi: Jo cdo gjė shkon shumė mirė, por duke nxjerrw jashtė humorin dhe duke buzėqeshur pėr gjėrat e vogla, cdo gjė do tė pėrmirėsohet pėr mirė. Ėshtė momenti pėr tė marrė rreze dielli, pėrfitoni nga koha e lirė pėr tė bėrė ndonjė shėtitje nė ajėr tė pastėr.Binjaket: Tė mbėshtetur nga besimi dhe nga dashuria e atyre qė janė pranė jush, mund tė merrni vendime impenjuese dhe tė gjeni njė ekuilibėr tė brendshėm. Pėr fat tė keq kuadrati i Saturnit limiton atė qė keni mė shumė nevojė. Nėse partneri juaj ėshtė dyshues mos u mėrzisni bėhet fjalė thjesht pėr mungese besimi.


Gaforrja: Nėse keni nė program njė ekskursion merrni parasysh edhe ndonjė problem qė mund tė ju shfaqet rrugės. Nė cift do tė dini tė jeni bujar dhe tė ndjeshėm, duke kapur kėrkesat e partnerit. Nuk ėshtė dita mė e mirė pėr tė ju dedikuar punėve tė vogla tė shtėpisė.


Luani: Mė nė fund ka ardhur momenti qė kishit pritur. Me njė impenjim shumė tė vėshtirė qė keni mund tė arrini rezultate habitėse si nė studime ashtu nė aktivitete profesionale. Tė pakėnaqur nga njė marrėdhėnie qė e tėrhiqni zvarrė prej kohėsh po e merrni parasysh idenė pėr tė dalė pėrfundimisht nga skena... ndoshta me stil.


Virgjeresha: Duke bėrė njė hap mbrapa do tė arrini tė jepni drejtim njė projekti profesional qė rrezikonte tė prishej. Toleranca dhe mirėkuptimi do tė jenė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė situatė tė vėshtirė nė tė cilėn ndodhej marrėdhėnia juaj nė cift.


Peshorja: Do tė jeni tė butė, tė ngrohtė, sensualė nė kėtė ditė. Nėse po kėrkoni njė dashuri tė re joshja juaj do tė godasė nė shenjė. Vizita e papritur e njė miku tė vjetėr do tė jetw rasti pėr tu zbavitur pak me tė. Bėni kujdes nga korrentet e ajrit.


Akrepi: Tani qė po kaloni njė moment tė mirė, mos harroni ato qė ju kanė ndenjur pranė nė momentė vėshtirėsie. Nėse shefi nuk aprovon gjetjet tuaj tregojini qė shpejt kjo do tė jetė dicka shumė sinjifikative. Kaloni kohėn nė njė formė fizike shumė tė mirė.Shigjetari: Hėna ndryshon shenjė dhe skena ėshtė e gjitha pėr ju. Mėrkuri nė opozitė ėshtė aty pėr tė ju kujtuar qė duhet vullnet hekuri pėr tė realizuar tė pamundurėn. Vetėm duke hequr dorė nga cėshtjet e vogla tė principit dhe duke u treguar i sinqertė me partnerin do tė keni mundėsi tė ju falin.Bricjapi: Lini mėnjanė ndrojtjen dhe do tė bėheni tė guximshėm nė sytė e atyre qė ju duan. Dielli i verės ju shtyn tė jetoni nė ajėr tė pastėr, pėr tė rikarikuar energjitė dhe pėr tė nxjerrė jashtė anėt tuaja mė tė mira.


Ujori: Edhe nėse disa planete janė nė pozicion tė hapur pėr tė ju penguar, Hėna forcon cilėsitė tuaja, guximin, seriozitetin dhe sensin kritik. Besojini intuitės tuaj dhe mos u kushtėzoni nga mėnyrat ose zgjedhjet e tė tjerėve. Nėse gjatė udhėtimeve keni probleme pėrpara se tė niseni pini ndonjė hape qetėsuese.

Peshqit: Planetet janė gati pėr tė ju furnizuar me kurajo dhe vendosmėri, duke ju ofruar shumė mundėsi. Nėse nuk doni tė kompromentoni vėrtetė lidhjen me partnerin sforcohuni pėr tė rikuperuar sensin e mirė dhe pėr tė gjetur pak bashkpunim. Shėndeti paraqitet i mirė.

_________________
***Quand il n'y en a plus,
Il y en a encore. ***

Vetem ne Www.Bisedoj.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26358
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Horoskopi pėr ditėn e enjte - 18/06/2009   18/06/09, 12:21 pm

Image Hosted by ImageShack.us
Dashi: Ju pret njė ditė shumė e mirė nė profilin profesional. Njė qėndrim i mirė do ju lejojė tė keni avantazhe edhe nga situatat nga tė cilat nuk mund tė nxirrnit asgjė. Do tė jetė rasti pėr tė gjetur ngrohtėsinė e personave pranė jush dhe tė ndjeheni shumė mirė.
Image Hosted by ImageShack.us
Demi: Jo cdo gjė shkon shumė mirė, por duke nxjerrw jashtė humorin dhe duke buzėqeshur pėr gjėrat e vogla, cdo gjė do tė pėrmirėsohet pėr mirė. Ėshtė momenti pėr tė marrė rreze dielli, pėrfitoni nga koha e lirė pėr tė bėrė ndonjė shėtitje nė ajėr tė pastėr.


Image Hosted by ImageShack.us
Binjaket: Tė mbėshtetur nga besimi dhe nga dashuria e atyre qė janė pranė jush, mund tė merrni vendime impenjuese dhe tė gjeni njė ekuilibėr tė brendshėm. Pėr fat tė keq kuadrati i Saturnit limiton atė qė keni mė shumė nevojė. Nėse partneri juaj ėshtė dyshues mos u mėrzisni bėhet fjalė thjesht pėr mungese besimi.

Image Hosted by ImageShack.us

Gaforrja: Nėse keni nė program njė ekskursion merrni parasysh edhe ndonjė problem qė mund tė ju shfaqet rrugės. Nė cift do tė dini tė jeni bujar dhe tė ndjeshėm, duke kapur kėrkesat e partnerit. Nuk ėshtė dita mė e mirė pėr tė ju dedikuar punėve tė vogla tė shtėpisė.Image Hosted by ImageShack.us
Luani: Mė nė fund ka ardhur momenti qė kishit pritur. Me njė impenjim shumė tė vėshtirė qė keni mund tė arrini rezultate habitėse si nė studime ashtu nė aktivitete profesionale. Tė pakėnaqur nga njė marrėdhėnie qė e tėrhiqni zvarrė prej kohėsh po e merrni parasysh idenė pėr tė dalė pėrfundimisht nga skena... ndoshta me stil.
Image Hosted by ImageShack.us
Virgjeresha: Duke bėrė njė hap mbrapa do tė arrini tė jepni drejtim njė projekti profesional qė rrezikonte tė prishej. Toleranca dhe mirėkuptimi do tė jenė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė situatė tė vėshtirė nė tė cilėn ndodhej marrėdhėnia juaj nė cift.Image Hosted by ImageShack.us
Peshorja: Do tė jeni tė butė, tė ngrohtė, sensualė nė kėtė ditė. Nėse po kėrkoni njė dashuri tė re joshja juaj do tė godasė nė shenjė. Vizita e papritur e njė miku tė vjetėr do tė jetw rasti pėr tu zbavitur pak me tė. Bėni kujdes nga korrentet e ajrit.Image Hosted by ImageShack.us
Akrepi: Tani qė po kaloni njė moment tė mirė, mos harroni ato qė ju kanė ndenjur pranė nė momentė vėshtirėsie. Nėse shefi nuk aprovon gjetjet tuaj tregojini qė shpejt kjo do tė jetė dicka shumė sinjifikative. Kaloni kohėn nė njė formė fizike shumė tė mirė.Image Hosted by ImageShack.us

Shigjetari: Hėna ndryshon shenjė dhe skena ėshtė e gjitha pėr ju. Mėrkuri nė opozitė ėshtė aty pėr tė ju kujtuar qė duhet vullnet hekuri pėr tė realizuar tė pamundurėn. Vetėm duke hequr dorė nga cėshtjet e vogla tė principit dhe duke u treguar i sinqertė me partnerin do tė keni mundėsi tė ju falin.


Image Hosted by ImageShack.us
Bricjapi: Lini mėnjanė ndrojtjen dhe do tė bėheni tė guximshėm nė sytė e atyre qė ju duan. Dielli i verės ju shtyn tė jetoni nė ajėr tė pastėr, pėr tė rikarikuar energjitė dhe pėr tė nxjerrė jashtė anėt tuaja mė tė mira.
Image Hosted by ImageShack.us
Ujori: Edhe nėse disa planete janė nė pozicion tė hapur pėr tė ju penguar, Hėna forcon cilėsitė tuaja, guximin, seriozitetin dhe sensin kritik. Besojini intuitės tuaj dhe mos u kushtėzoni nga mėnyrat ose zgjedhjet e tė tjerėve. Nėse gjatė udhėtimeve keni probleme pėrpara se tė niseni pini ndonjė hape qetėsuese.Image Hosted by ImageShack.us
Peshqit: Planetet janė gati pėr tė ju furnizuar me kurajo dhe vendosmėri, duke ju ofruar shumė mundėsi. Nėse nuk doni tė kompromentoni vėrtetė lidhjen me partnerin sforcohuni pėr tė rikuperuar sensin e mirė dhe pėr tė gjetur pak bashkpunim. Shėndeti paraqitet i mirė.

_________________
***Quand il n'y en a plus,
Il y en a encore. ***

Vetem ne Www.Bisedoj.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   21/06/09, 10:02 pmDashi

Puna: Do keni sukses nė planin profesional
Shėndeti: Pushoni
Dashuria: Shijojeni afėrsinė


Demi

Puna: Jo gjithmonė gjėrat shkojnė mirė
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Tė gjitha pėrmirėsohen me komunikim


Binjakėt

Puna: Me pėrkushtim arrihet gjithēka
Shėndeti: Pa probleme
Dashuria: Mungesė besimi


Gaforrja

Puna: Njė ditė pushimi edhe pėr ju
Shėndeti: Dhimbje tė lehta barku
Dashuria: Do tė kaloni kohė me partnerin


Luani

Puna: Do tė arrini rezultate mahnitėse
Shėndeti: Relativisht mirė
Dashuria: Pėrfundoni diēka qė e keni filluar gabimisht


Virgjėresha

Puna: Jeni pranė suksesit
Shėndeti: Mund tė ftoheni nga moti qė ndryshon
Dashuria: Duhet tė jepni mė shumė


Peshorja

Puna: Mos mendoni vetėm pėr punėn
Shėndeti: Relativisht mirė
Dashuria: Kėrkoni njė dashuri tė re


Akrepi

Puna: Qėndroni i vendosur nė idetė tuaja
Shėndeti: Keni nevojė pėr aktivitet fizik
Dashuria: Po kaloni momente tė mira


Shigjetari

Puna: Dita juaj pėr tė rimbushur bateritė
Shėndeti: Dilni nė natyrė
Dashuria: Bėhuni tė sinqertė


Bricjapi

Puna: Guximi ėshtė gjysma e suksesit
Shėndeti: Rrini mė shumė nė ajėr tė pastėr
Dashuria: Shfaqni anėt tuaja pozitive


Ujori

Puna: Asgjė nuk mund tė pengojė planet tuaja
Shėndeti: Shmangni qėndrimin e gjatė nė diell
Dashuria: Mos dėgjoni tė tjerėt, veproni si dini vet


Peshqit

Puna: Angazhimet vazhdojnė
Shėndeti: Keni nevojė pėr pushim
Dashuria: Po kaloni njė periudhė tė bukur

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   22/06/09, 11:43 amDashi

Puna: Po pėrgatiteni pėr tė ardhmen
Shėndeti: Pėrmirėsim i gjendjes shėndetėsore
Dashuria: Qėndroni mė shumė pranė partnerit


Demi

Puna: Me pėrkushtim, fitimi ėshtė mė i madh
Shėndeti: Gjendje solide shėndetėsore
Dashuria: Periudhė jo e mirė pėr ēiftet


Binjakėt

Puna: Gjendje jo mirė financiare
Shėndeti: Kushtojini vėmendje ushqimit
Dashuria: Mund tė pėrjetojeni romancė


Gaforrja

Puna: Dyert e suksesit po hapen dalėngadalė
Shėndeti: Konsumoni ushqim tė shėndetshėm
Dashuria: Shumė gjėra varen nga besnikėria


Luani

Puna: Ēdo rėnie ka edhe ngritje – veproni
Shėndeti: Gjendje relativisht e mirė
Dashuria: Mund ta kurorėzoni dashurinė


Virgjėresha

Puna: Ėshtė koha tė pėrballeni me realitetin
Shėndeti: Kujdes – mos konsumoni alkool
Dashuria: Ėshtė koha tė bėheni mė serioz


Peshorja

Puna: Kėrkoni tė jeni mė produktiv
Shėndeti: Stresi mund t’ju shkaktojė nervozė
Dashuria: Do tė jeni nė qendėr tė vėmendjes


Akrepi

Puna: Mund tė shpėrbleheni pėr punėn e bėrė
Shėndeti: Ngarkesė – pushoni mė shumė
Dashuria: Mund tė fjaloseni me partnerin


Shigjetari

Puna: Duhet tė jini mė tė durueshėm
Shėndeti: Nė pėrgjithėsi mirė, pėrveē stresit
Dashuria: Beqarėt mund tė dashurohen


Bricjapi

Puna: Pėrvishuni punės, mos humbni kohė
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Ditė intime pranė partnerit


Ujori

Puna: Shpėrblimet nuk do tė mungojnė
Shėndeti: Kujdes – mund tė helmoheni lehtė
Dashuria: Prisni pėr ditė mė tė mira


Peshqit

Puna: Jeni tė zėnė mė obligime tė shumta
Shėndeti: Gjendje e mirė shėndetėsore
Dashuria: Mundohuni tė zbaviteni

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   23/06/09, 11:30 amDashi

Puna: Mos u lėshoni nė diskutime
Shėndeti: Ushqehuni me rregull
Dashuria: Lėshoni pe para kėrkesave


Demi

Puna: Nuk dėshironi tė lėshoni pe
Shėndeti: Keni mungesė energjie
Dashuria: Jeni mė tė vėmendshėm


Binjakėt

Puna: Jeni tė gatshėm pėr sfida
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Mos dyshoni te partneri


Gaforrja

Puna: Duhet tė jeni mė tė durueshėm
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Raportet tuaja janė nė nivel


Luani

Puna: Jini tė hapur pėr bashkėpunim
Shėndeti: Gjendje relativisht stabile
Dashuria: Partneri kėrkon liri veprimi


Virgjėresha

Puna: Ballafaqim me mosmarrėveshje
Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme
Dashuria: Duhet tė jeni mė liberal


Peshorja

Puna: Mos nxitoni me veprime
Shėndeti: Mos e teproni me ushqim
Dashuria: Partneri kėrkon vėmendjen tuaj


Akrepi

Puna: Keni vullnet tė madh pėr punė
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Jeni nė qendėr tė vėmendjes


Shigjetari

Puna: Po shėnoni ngritje nė karrierė
Shėndeti: Gjendje relativisht stabile
Dashuria: Raportet janė pėrmirėsuar


Bricjapi

Puna: E keni ndėrmarrė iniciativėn
Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme
Dashuria: Nuk po shfaqni interesim


Ujori

Puna: Jeni tė pėrkushtuar nė punė
Shėndeti: Gjendje e mirė fizike
Dashuria: Jeni nė kėrkim tė aventurave


Peshqit

Puna: Jeni tė gatshėm tė rrezikoni
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Jeni tė pėrkushtuar

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22761
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   23/06/09, 12:00 pm

Dashi

Puna: Mos u lėshoni nė diskutime
Shėndeti: Ushqehuni me rregull
Dashuria: Lėshoni pe para kėrkesave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   23/06/09, 12:14 pm

Binjakėt

Puna: Jeni tė gatshėm pėr sfida
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Mos dyshoni te partneri

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   24/06/09, 01:16 pmDashi

Puna: Mos nxitoni me veprime
Shėndeti: Mos e teproni me ushqim
Dashuria: Partneri kėrkon vėmendje


Demi

Puna: Ballafaqim me mosmarrėveshje
Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme
Dashuria: Duhet tė jeni mė liberal


Binjakėt

Puna: Jini tė hapur pėr bashkėpunim
Shėndeti: Gjendje relativisht stabile
Dashuria: Partneri kėrkon liri veprimi


Gaforrja

Puna: Duhet tė jeni mė tė durueshėm
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Raportet tuaja janė nė nivel


Luani

Puna: Jeni tė gatshėm pėr sfida
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Mos dyshoni te partneri


Virgjėresha

Puna: Nuk dėshironi tė lėshoni pe
Shėndeti: Keni mungesė energjie
Dashuria: Jeni mė tė vėmendshėm


Peshorja

Puna: Mos u lėshoni nė diskutime
Shėndeti: Ushqehuni me rregull
Dashuria: Lėshoni pe para kėrkesave


Akrepi

Puna: Jeni tė gatshėm tė rrezikoni
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Jeni tė pėrkushtuar


Shigjetari

Puna: Jeni tė pėrkushtuar nė punė
Shėndeti: Gjendje e mirė fizike
Dashuria: Jeni nė kėrkim tė aventurave


Bricjapi

Puna: Angazhimi juaj ėshtė nė nivel
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Kėrkoni liri tė veprimit


Ujori

Puna: Jeni duke e hartuar strategjinė
Shėndeti: Keni probleme me tension
Dashuria: Nuk ėshtė koha pėr inate


Peshqit

Puna: Keni vullnet tė madh pėr punė
Shėndeti: Keni ngarkesė psikike
Dashuria: Po shfaqni interesim pėr dikėn

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   26/06/09, 12:25 amDashi

Puna: Ėshtė i mundshėm njė udhėtim pune
Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme
Dashuria: Mos nxitoni me vendime


Demi

Puna: Keni energji tė madhe pėr punė
Shėndeti: Ndjeheni shumė vital
Dashuria: Nuk pėrjashtohen zėnkat


Binjakėt

Puna: Qėndroni larg dyqaneve tė shtrenjta
Shėndeti: Kujdes, mund tė ftoheni
Dashuria: Ndjeheni tė pasigurt emocionalisht


Gaforrja

Puna: Do tė keni mbėshtetjen e kolegėve
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Do tė kaloni ēaste tė lumtura


Luani

Puna: Filloni me kursimin e parave
Shėndeti: Gjendje e mirė shėndetėsore
Dashuria: Aftėsia juaj po vije nė shprehje


Virgjėresha

Puna: Rrugė pėr ngritje profesionale
Shėndeti: Do tė liroheni nga stresi
Dashuria: Ēaste tė paharrueshme me partnerin


Peshorja

Puna: Mund tė bėheni viktimė e mashtrimeve
Shėndeti: Nuk keni pse brengoseni pėr shėndetin
Dashuria: Mos flisni por veproni


Akrepi

Puna: Shpenzimet do t’i keni nėn kontroll
Shėndeti: Kujdes nga ndryshimet klimatike
Dashuria: Jeni nė qendėr tė vėmendjes


Shigjetari

Puna: Shpenzimet mė tė mėdha se fitimi
Shėndeti: Gjendje stabile psikike dhe fizike
Dashuria: Tė vėrtetėn e kėrkoni edhe nga tė tjerėt


Bricjapi

Puna: Gjithmonė keni njė plan rezervė
Shėndeti: Konsumoni mė shumė pemė
Dashuria: Shikojini problemet nga ana e kundėrt


Ujori

Puna: Jeni tė gatshėm t’u ndihmoni tė tjerėve
Shėndeti: Probleme, ecni mė shumė
Dashuria: Kėnaquni me atė qė e keni


Peshqit

Puna: Pėrmirėsim i gjendjes financiare
Shėndeti: Mė shumė kujdes ndaj tė ushqyerit
Dashuria: Tė gjitha ėndrrat nuk bėhen realitet

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   27/06/09, 01:32 amDashi

Puna: Po interesoheni pėr njė biznes tė ri
Shėndeti: Probleme me organe tė tretjes
Dashuria: Duhet tė pėrpiqeni mė shumė


Demi

Puna: Kėrkojeni ndihmėn e tė tjerėve
Shėndeti: Keni nevojė pėr qetėsim
Dashuria: Jeni tė kėnaqur me pėrkushtim


Binjakėt

Puna: Duhet tė kėrkoni llogari nė punė
Shėndeti: Keni nevojė pėr qetėsim
Dashuria: Jeni tė kėnaqur me pėrkushtim


Gaforrja

Puna: Punoni me strategji tė caktuar
Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt
Dashuria: Mos nxitoni me pėrfundime


Luani

Puna: Kėrkoni ndihmėn e kolegėve
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Nė pėrmirėsim e sipėr


Virgjėresha

Puna: Ēdo gjė ecėn sipas planit tuaj
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Raportet tuaja janė nė nivel


Peshorja

Puna: Keni nevojė pėr koncentrim
Shėndeti: Ushqehuni me rregull
Dashuria: Duhet tė lėshoni pe


Akrepi

Puna: Duhet tė jeni mė tė vendosur
Shėndeti: Gjendje relativisht e mirė
Dashuria: E keni mbėshtetjen e duhur


Shigjetari

Puna: Do tė depėrtoni nė sipėrfaqe
Shėndeti: Probleme me tretje tė ushqimit
Dashuria: Mos nxitoni me veprime


Bricjapi

Puna: Duhet ta ruani gjakftohtėsinė
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Jeni tė gatshėm pėr ndryshime


Ujori

Puna: Kėrkojeni ndihmėn e tė tjerėve
Shėndeti: Keni nevojė pėr qetėsim
Dashuria: Jeni tė kėnaqur me pėrkushtim


Peshqit

Puna: Ecni drejt projekteve tė mėdha
Shėndeti: Kujdes nga ndryshimi klimatik
Dashuria: Dėshironi tė bėni ndryshime

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18951
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   18/07/09, 12:15 am
Dashi


Puna: Nuk ėshtė koha pėr panik

Shėndeti: Keni nevojė pėr relaksim

Dashuria: Epshet tuaja janė zgjuar nga gjumi
Demi


Puna: Duhet tė jeni mė tė vendosur

Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt

Dashuria: Kėrkoni mė shumė nga partneri

Binjakėt


Puna: Nuk e keni ndėrmend tė dorėzoheni

Shėndeti: Probleme me kokėdhembje

Dashuria: Partneri nuk ka kohė pėr ju

Gaforrja


Puna: Mundėsi pėr takime tė reja biznesi

Shėndeti: Keni nevojė pėr pushim

Dashuria: Keni obligime tė shtuara familjare

Luani


Puna: E keni kapur ritmin e punės

Shėndeti: Keni nevojė pėr gjumė

Dashuria: Nėse ėshtė nevoja - lėshoni pe

Virgjėresha


Puna: Jeni nėn presion tė eprorėve tuaj

Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė

Dashuria: Duhet tė mėsoheni tė dėgjoni

Peshorja


Puna: Duhet tė konsultoheni me kolegė

Shėndeti: Gjendje relativisht e ndryshueshme

Dashuria: Mos nxitoni me veprime

Akrepi


Puna: Mos u merrni me punė tė kota

Shėndeti: Probleme tė mundshme me lėkurė

Dashuria: E keni kuptuar fshehtėsinė

Shigjetari


Puna: Ėshtė koha tė veproni me vendosmėri

Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė

Dashuria: Jeni tė gatshėm pėr aventura

Bricjapi


Puna: Ju ka humbur vetėbesimi profesional

Shėndeti: Mos e teproni me ushqim

Dashuria: Jeni duke i pėrmirėsuar raportet

Ujori


Puna: Nuk jeni tė kėnaqur me financat tuaja

Shėndeti: Probleme me tension tė gjakut

Dashuria: Po shfaqni interesim pėr dikėnPeshqit


Puna: Mos ngurroni t’i shprehni aftėsitė tuaja

Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion

Dashuria: Duhet tė bisedoni me partnerin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26358
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)   03/08/09, 02:11 pm
Dashi


Puna: Jeni duke i hartuar planet

Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt

Dashuria: Epshet tuaja sikur janė venitur
Demi


Puna: Po kėrkoni mirėkuptim nė punė

Shėndeti: Duhet tė pushoni mė shumė

Dashuria: Po shfaqni interesim pėr dikė

Binjakėt


Puna: Pėrfundojini obligimet e vjetra

Shėndeti: Gjendje relativisht e mirė

Dashuria: Momentalisht s’jeni tė kėnaqur

Gaforrja


Puna: Duhet tė jeni mė tė pėrkushtuar

Shėndeti: Jeni nė gjendje tė mirė fizike

Dashuria: Raportet tuaja po pėrparojnė

Luani


Puna: Jeni tė stėrngarkuar me obligime

Shėndeti: Dilni mė shpesh nė shėtitje

Dashuria: Epshet u janė zgjuar nga gjumi

Virgjėresha


Puna: Jeni nė pritje tė ndryshimeve

Shėndeti: Konsumoni ēaj mė shumė

Dashuria: Partneri po ju pėrcjellė kudo

Peshorja


Puna: Jeni tė etshėm pėr ndryshime

Shėndeti: Pa probleme tė theksuara

Dashuria: Ēdo gjė ecėn sipas planit

Akrepi


Puna: Nuk keni energji tė nevojshme

Shėndeti: Gjendje e ndryshuar

Dashuria: Partneri kėrkon pėrkushtim

Shigjetari


Puna: Nuk jeni tė sigurt nė veprime

Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt

Dashuria: Duhet tė jeni mė tė vendosur

Bricjapi


Puna: Kėrkohet mė shumė pėrkushtim

Shėndeti: Probleme me frymėmarrje

Dashuria: Epshet tuaja janė zgjuar

Ujori


Puna: Nuk dini prej nga t’ia nisni

Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme

Dashuria: Raportet tuaja janė nė nivel
Peshqit


Puna: Do tė ballafaqoheni me ndryshime

Shėndeti: Gjendje relativisht solide

Dashuria: Jeni nė pritje tė ofertės

_________________
***Quand il n'y en a plus,
Il y en a encore. ***

Vetem ne Www.Bisedoj.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
 
Horoskopi Sot(Ketu cdo dite do te gjeni horoskopin ditor)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -