Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Ndreq Foto Tuaj Online

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18981
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Ndreq Foto Tuaj Online   27/10/09, 01:54 am

Ndreq Foto Tuaj Online

Snipshot
Snipshot ėshtė shumė i thjeshtė pėr pėrdorim, lexon shpejt fotografitė, ndėrsa pėr pėrpunim online mjafton njė lidhje e kėnaqshme interneti. Pėrpunon fotografitė deri nė 10 megabajt, e veēanėrisht ėshtė i dobishėm opsioni undo, i cili ka numėr tė pakufizuar tė hapave prapa. Megjithatė, Snipshot ėshtė program i cili mundėson vetėm pėrpunimin e fotografive. Mė sė shumti i mungon opsioni pėr shkurtim dhe ndryshim tė madhėsisė sė fotografisė, qė thuajse pėrdoren mė tė shumti.
http://snipshot.com

Pixenate
Ky ėshtė njė program jashtėzakonisht i lehtė pėr t’u pėrdorur. Gjatė pėrpunimit tė fotografive pak mė tė mėdha duhet tė pritet qė programi tė bėj punėn e vet dhe nė pėrgjithėsi gjatė punės me tė duhet tė kihet pakėz durim. Ekziston edhe njė nėn-rubrikė e plotė e pajisjeve tė cilat janė pėrcaktuar si zbavitėse, por nė parim janė shumė tė dobishme pėr pėrpunimin e fotografive. Njė prej lėshimeve ėshtė mungesa e opsionit pėr theksim tė fotografisė.
http://pixenate.com/


Splashup
Ky editor pos dukjes ka edhe opsione ambicioze pėr pėrpunimin e fotografive. Do tė gjeni mbėshtetje pėr filtrat, shtresat, pajisje tė shumta, e shumė praktik ėshtė bashkėpunimi me shėrbimet e fotove Picasa e Flickr, si dhe me shėrbimin ēdo ditė e mė tė popullarizuar Facebook. As Splashup nuk ėshtė pa tė meta, ndėrsa njė prej mė tė mėdhave qė ka, ėshtė shpejtėsia. Nėse pėrpunoni njė fotografi pak mė tė madhe, pėrgatituni pėr pritje dhe jostabilitet, bukur shpesh ndodhė qė thjesht tė ndalon tė reagojė nė klikime.
www.splashup.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
 
Ndreq Foto Tuaj Online
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -