Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Barcoleta te ndryshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26363
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Humor.....!!!   11/12/08, 03:42 pm

Burri dhe gruaja nė gjyqin e ndarjes:
- Pse s“i ke folur gruas pėr 6 muaj ? - pyeti gjykatėsi. - Nuk kam dashur t“ia ndėrpres fjalėn.
***

Vajza e vogėl duke u lutur para se tė flerė:
- ... dhe pastaj o Zot tė lutem tu japėsh disa rroba tė ngrohta atyre vajzave tė gjora nė revistat qė lexon babi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22766
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: QYFYRE........   23/02/09, 04:29 pm

Dushi qė bėn njė femėr dhe njė mashkull, ku ndryshon !


Femra
1- Zhvishet dhe tė gjitha rrobat i vendos nė koshin e rrobave tė palara me njė rregull matematikor.
2- Ecėn drejt banjos e mbėshtjellė me peshqirin e saj dhe sapo shikon burrin apo tė fejuarin, mbulohet me njė shpejtėsi marramendase dhe futet nė banjo.
3- Ndalon pėrpara pasqyrės dhe analizon fizikun e saj. Fryn barkun, nė kėtė mėnyrė dihet qė do t’ia ēajė kokėn tė shoqit apo tė fejuarit mbi faktin se ka shtuar ca kile.
4- Kėrkon njė peshqir pėr fytyrėn, njė pėr duart, njė pėr kėmbėt dhe njė pėr flokėt, si dhe njė sfungjer pėr t’u fėrkuar.
5- Futet nė dush dhe hap ujin.
6- Lan flokėt me njė shampo qė ka nė bazė tė saj avokado dhe mjaltė, gjithashtu dhe 83 vitamina tė tjera.
7- Lan pėrsėri flokėt me njė shampo qė ka nė bazė tė saj avokado dhe mjaltė, gjithashtu dhe 83 vitamina tė tjera.
8- Vendos nė flokė njė balsam me bimė tropikale dhe i masazhon flokėt pėr rreth 10 minuta.
9- Lan fytyrėn me njė sapun me fruta pylli, duke e fėrkuar aq shumė, sa fytyra tė marrė njė ngjyrė rozė.
10- Lan pjesėn tjetėr tė trupit me njė sapun qė pėrbėhet nga luleshtrydhe.
11- Nevrikoset tmerrėsisht me partnerin sepse budallai ka hapur ēezmėn diku dhe presioni i ujit tė dushit bie.
12- Mbyll ujin dhe del nga dushi.
13- Thahet me njė peshqir qė ka pėrmasat e Afrikės.
14- Lyhet pėr rreth 15 minuta me njė krem hidratant, pėrforcues dhe shkėlqyes.
15- Depilon kėmbėt dhe sqetullat dhe mendon gjatė pėr njė depilim nė pjesėt intime dhe mė pas vendos tė shkojė tek estetistja.
16- Kėrkon me shumė vėmendje nė tė gjithė trupin mos gjen ndonjė puēėrr dhe me ta gjetur, e eliminon kafshėrisht me thonj ose me ndonjė pincetė.
17- Del nga banjoja.
18- Futet nė dhomėn e gjumit dhe kalon njė orė e gjysmė gjer sa bėhet gati pėr tė dalė.


Mashkulli
1- Heq rrobat ndėrkohė qė ėshtė akoma nė krevat dhe i hedh ato nė tokė.
2- Shkon i zhveshur drejt banjos dhe nėse shikon gruan e tij, i tregon krenar lakuriqėsinė.
3- Ndalon para pasqyrės dhe vėzhgon trupin e tij, fryn barkun, shikon me krenari pėrmasat e pjesėve intime, kruhet me shumė dėshirė dhe nuhat duart edhe njė herė para se tė lahet.
4- Futet nė dush.
5- Lan fytyrėn me sapunin e parė qė shikon.
6- Qesh tėrė kohėn, si njė budalla.
7- Lan pjesėt intime duke u kujdesur qė tė lėrė ndonjė qime nė sapun.
8- Lan flokėt me ēdo lloj shampoje. Shumė shpesh ngatėrrohet dhe lahet me intimon e gruas apo tė fejuarės.
9- Urinon nė dush.
10- Del nga dushi.
11- Nuk i kreh flokėt.
12- Thahet fare pak.
13- Shikohet nė pasqyrė duke luajtur me mimikėn e fytyrės.
14- Del duke lėnė banjon e lagur.
15- Kthehet nė dhomė me njė peshqir pėrpara si gjethja e Adamit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22766
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   23/02/09, 04:32 pm

Murgesha ne autobuz

nje burre i cili hypte perdite ne te njejtin autobuz shikonte nje murgeshe. nje dite ai i thote asaj: a te te q* njeher? ajo pergjigjet:cjane kto gjera qe thua .une jam murgeshe dhe ja kam dedikuar jeten time zotit. ai vazhdon cdo dite ti beje te njejten pyetje. derisa nje dite pyet shoferin e autobuzit: ku shkon kjo murgesha?
ai i thote: kjo shkon perdite ne varreza. ti po te shkosh atje dhe te vishesh si "zoti" ajo do te beje cfare te duash ti. te nesermen ky shkon ne varreza dhe gjen murgeshen duke u falur para nje kryqi. vishet si "zoti" dhe i del. i thote: une dua te te q* njehere.murgesha: po,nuk eshte e mundur sepse une jam murgeshe dhe jam kam dedikuar jeten time zotit.zoti:por nqs ti ma ke dedikuar jeten time mua do te thote qe duhet te besh ate qe te them une.murgesha:mire atehere por vetem nga mbrapa. Pasi mbarojne pune thote zoti: hahaha me ne fund ja arrita qellimit. une jam ai cuni i autobuzit. thote murgesha: hahaha une jam shoferi.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22766
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   23/02/09, 05:00 pm

50 vjetori


Nje grua e moshuar kishte 50-vjetorin keshtu qe vendosi te bente nje operacion plastik per fytyren qe te ndihej me mire. Shkoi ne spital, pagoi 20 milion leke dhe tani ndihej shume e kenaqur me veten.
Pas operacionit shkon ne supermarket dhe kur eshte duke paguar pyet shitesen:
- Sa vjec mendon se jam ?
- 35 - i thote shitesja.
- Jam 50 vjec - i thote e kenaqur gruaja dhe me pas shkon ne farmaci per te blere ilace. Dhe aty pyet shitesin:
- Sa vjec mendon se jam ?
- 31 - i thote shitesi.
- Gabim, jam 50, por faleminderit - i thote gruaja dhe shkon te dyqani bukes. Dhe aty pyet shitesen:
- Sa vjec mendon se jam ?
- 29 - i thote shitesja.
- Jam 50 vjec - i thote shume e kenaqur gruaja dhe shkon ne stacionin e autobusit. Duke pritur ngjitur kishte nje plak rreth 70 vjec. E pyet dhe plakun:
- Sa vjec mendon se jam ?
- Mund te ta them ekzakt por duhet te kontrolloj nga gjoksi - ja kthen plaku.
Gruaja habitet po nuk reziston dot dhe i thote qe eshte dakort, dhe ngre bluzen. Plaku fut duart nen bluze fillon i kap gjokset, ja ferkon i rrutullon dhe i thote:
- Je 50 vjec.
- Si e gjete ? - e pyet e habitur gruaja.
- Isha ne rradhe pas teje te dyqani bukes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22766
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   02/03/09, 05:56 pm

Gruaja tek gjinekologu

Nje vajze shkon tek gjinekologu dhe i thote: "Doktor, kam dhimbje nga poshte."

"Pa ta shohim nje here... aha... ju vijne ngaqe beni shume pak seks. Por s'ka problem, ju sheroj une." Dhe mjeku ul pantallonat dhe ben seks me te. Pastaj e con tek kolegu nje dhome me tutje, qe ta kontrolloje edhe ai.

Kolegu i gjen te njejten diagnoze dhe i ben te njejten terapi. Edhe ai e con tek kolegu nje dhome me tutje, qe ta shohe edhe ai.

Diagnoza e te tretit eshte: "Eshte fare e qarte, ju vijne ngaqe beni shume seks!"

"Po koleget tuaj me thane se bej shume pak seks!"

"Ee, moj vajze, mos degjoni c'thone bojaxhinjte?"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22766
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   03/03/09, 01:18 pm

Fjalori i ri i kodit zgjedhor

Del nė qarkullimi fjalori i ri zgjedhor shqip-turqisht

Zgjedhjet po afrojnė dhe puna ka nisur nėpėr parti, nėpėr KQZ-ra e tėrri-vėrri. Por punėt kanė nisur edhe me njerėzit e gjuhės. Ja, nė qarkullim vjen edhe fjalori mė i ri qė ka pėr bazė vetėm zgjedhjet e 28 qershorit tė kėtij viti. Nėse doni tė pasuroni fjalorin tuaj, njė grup gjuhėtarėsh nga shqipja dhe nga osmanishtja dhe turqishtja e sotme ju vijnė pėr ndihmė. Fjala vjen doni tė dini se si i thonė kryetarit tė KQZ-sė. Shfleto kėtė biēim fjalori dhe aty do tė gjesh pėrkthimin “sehir pasha”. Po regjistėr i kompjuterizuar? Aty shkruhet “teneqe defter”. Pėr mė shumė, mund tė lexoni mė poshtė pjesė nga fjalori. Nėse e doni fjalorin e plotė: mund tė telefononi nė numrin 00000000.


Standardet ndėrkombėtare = Kaur mesele

Kodi zgjedhor = Mender qitap

Vėzhgimi i zgjedhjeve = Gjullurdi sehir

Proporcional rajonal = Synetllėk mejdan

Reformė zgjedhore = Pehlivan hesap

Regjistri i kompjuterizuar = Teneqe defter

Fushatė zgjedhore = Hyxhym arnaut

Vėzhguesit e huaj = Jabanxhi sehir

Listė zgjedhėsish = Kallaballėk defter

Zgjedhės qė voton pėr herė tė parė = Sefte mistrec

Kandidate femėr = Edepsėz hanėm

Kryetar i KQZ = Sehir pasha

Kandidat i pavarur = Katran qyqar

Koalicion i pėrbėrė = Tyrli pizeveng

Negociata pas zgjedhore = Pishman muhabet

Lider i mazhorancės = Rrumpall Heqim

Lider i opozitės = Heqi-i-i-i-i-i-i-im!!!!!! Ha-ha-ha! Ha-ha-ha!

Akti i tė votuarit = Pėr hajėr bulldum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17321
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Barcoleta te ndryshme   19/03/09, 06:26 pm

MJEKU
Doktor mė dhemb ēdo vend nė trup prek kokėn - mė dhemb, prek gjoksin - mė dhemb, prek kėmbėn mė dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke nė rregull po gishtin e ke te thyer.SHAH-loja
Tafė e luajmė njė lojė SHAH ai pėrgjigjet "Jo bre se dje mė ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafė ti meri figurat e ZEZA.POLICI
Bisedojnė dy policė dhe njeri i thotė tjetrit: Ke ndėgjuar se kan vjedhur bombėn ATOMIKE, e ēka nėse e kan vjedh thotė tjetri - si bre ēka, e din se sa e ka vlerėn ajo BOMBĖ, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vlerė tė madhe dasht Zoti e raftė nė bafēen time.


VETURA
Bisedojnė dy gangster, e din ti i thot i pari se vllau im nisi tė prodhon njė vetur tė re me motor Mercedesi, karoseri BMW, rrotat tė Peugeotit, timonin e Ferarit.... HABITET tjetri dhe i thotė e ēka fitoi nė fund? Paj fitoi vetėm 10 vjet burg.


Ne kete teme postoni vetem barcoleta ,ju lus qe te mos hapni tema te reja per barcoleta .
Respekte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:35 am

Njė burrė po ecte rrugės dhe shikon disa njerėz tė veshur me tė zeza,qė mbanin nė dorė disa vizatime zemrash.I habitur pyet njėrin prej tyre:
-Mė falni ē'farė po ndodh?!
-Ka vdekur njė doktor.
-Po pse po mbani nė dorė kėto vizatime zemrash?!!
-Pėr nder tė atij ,sepse ishte kardiolog.
-Ooouuu....Po pse...Po tė ishte gjinekolog ē'farė do mbanit nė dorė ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:36 am

Nje grua e re shkon tek fallxhori :
- Pese vjet me pare- i thote -erdha dhe u konsultova tek ti. Atehere me the se do kem nje burre edhe pese femije.
- E c`ndohi?- e pyeti fallxhori.
- Ajo qe the u vertetua: kam pese femije! Tani dua ta di se kur do te kem burre ?!!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:37 am

Dentisti i thoshte pacientės: -Zonjė hapeni gojėn ju lutem! -Faleminderit, - ikthen pacientja. -Pėrse mė falėnderoni? - Sepse shoqi im mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:38 am

Mercedezi

Ishte nje shqiptar sa i ardhur nga Italia dhe blevi nje mercedes 6000. Pas disa ditesh e mori vesh se disa kasetafona mercedezash ishin vjedhur. ai menjehere vajti ne shtepi dhe shkrojti nje leter dhe e ngjiti ne xham te makines qe shkruante "KJO MAKINE NUK KA KASETAFON' prandaj mos e vidhni.
Kur ngrihet te nesermen nga gjumi ai vajti te shikonte si ishte makina jashte kur ai pa vetem nje leter qe shkruante "SKA PROBLEM JA VEME VETE KASETAFONIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:39 am

Nje djalosh- student - ngadal i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shikon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e kupton se djaloshi po e shikon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiko ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:39 am

Ne nje fshat eshte nje pijanec , prifti i fshatit ka vendosur ta ktheje ne rrugen e zotit.
E merr dhe e con ne nje kanal ku kerkon ta pagezoj , dhe fillon :
ja fut koken ne uje dhe i thote - e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci
- e takove perendine?
jo i pergjigjet pijaneci

U merzit pijaneci dhe e pyet priftin :
A je i sigurt qe e ke fshehur ketu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:40 am

Pasi kishte pire nja dy gota nje shofer perfundon me gjithe kamion ne fund te gremines.

Nuk kaluan dy minuta kur vjen ne vete e hap syte. Prek kembe e duart, cdo gje ne rregull.

`Cfare fati qe kam`, mendoi.

Te koka vjen engjelli e I thote: Lere fatin ti, port e mbrojta une, se une jam engjelli yt mbrojtes. Kur ishe femije

E po mbyteshe ne lume une te shpetova. Ne ushtri, kur plasi

Granata, perseri une te shpetova e I numuroiengjelli 7-8 raste kur I kishte shpetuar jeten.

E shoferi gjithe nerva: Mire, po ku ishe ti kur u martova une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:40 am

nje shef policie dergon nje polic ne plazhin e nudisteve per te mbajtur rregull .-per c do gje te me marresh ne radio ,i thot shefi,-mbas 2 oresh e merr shefi ne radio policin,si eshte gjendja andej,cdo gje ne rregull shef pergjigjet polici vetem se kam nje problem, me jane keputur te gjithe sumbllat e patallonave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:40 am

nje dite nje grua shkon ne shtepi plot me varse florini e me bizhuterite shtrenjta,-po ku i gjete keto e pyet burri,-fitova nje lloto ,pergjigjet gruaja.mbas nje jave vjen gruaja ne shtepi me nje pelice qe ishtee markes me fundit,po kete ku e bleve i thot burri,fitova nje skedine sporti ,thot gruaja,tani shko me hap pak ujin e vaskes se dua te shplodhem pak se jam lodhur i thot ajo ,-joooooo i thot burri se te laget skedina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:41 am

--------------------------------------------------------------------------------

nje dite nje malesor shkon te takoje nje mikun e tij ne spital dhi con nje kavanoz te vogel me mjalte,-infermierija i thot se nuk lejohet me hyre ne pavion, por ja coj une mos u beje merak,-ti foli nga poshte.ooooooo nike ,- del nika ne penxhere,flm per mjaltin i thote ,po shume e vgel kavanozi,-pergjigjet ai qe ishte poshte,-e ka bo bleta bre burre se po ta kisha bo une te kisha sjelle nje tenxhere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:42 am

Moment kthjellimi
> >
> > Burri hyri dhe doli disa here nga koma, ndersa gruaja i
> > qendronte te koka gjate gjithe kohes. Ne nje moment
> > kthjellimi ai i thote:
> > - E di cfare? Ke qene prane meje ne te gjitha
> fatkeqsite,
> > kur me pushuan nga puna, kur falimentova, kur me futen ne
> > burg, kur humba shtepine. Ti ke qene gjithmone mbeshtetja
> > ime. Kur pesova infarkt me qendrove te koka. Ne qofte se rri
> > dhe mendohem mire bindem se ti mi sjell fatkeqsite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:42 am

Nje muzikant me violinen e tij u ndodh ne xhungel.
> > Ai filloi ti binte violines dhe rreth tij u mblodhen shume
> > luane dhe filluan te kercejne.
> > Papritur u afrua nje luan tjeter dhe e hengri muzikantin.
> > Njeri nga luanet tha:
> > - A nuk ju thashe qe do vije luani i shurdhet dhe do ta
> > haje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aDeLaNumri i postimeve: 666
Age: 24
Vendodhja: tirane
Piket: 12446
Registration date: 01/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta te ndryshme   11/04/09, 01:44 am

nje dite ne nje rruge te tiranes perplasen 2 vete
cabo mer jahu i thot tironci
o sjom jahu or tei jam kola,kola oshte tuj ardhe mrapa..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcoleta te ndryshme
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -