Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Programi ne C++ i Tabeles se Shumezimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BiNnki
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 2909
Age: 29
Vendodhja: Zürich.
Piket: 18956
Registration date: 01/06/2009

MesazhTitulli: Programi ne C++ i Tabeles se Shumezimit   07/10/09, 06:08 pm

#include
using namespace std;
int main ()
{
int j,i;
cout<<"Kjo eshte tabela e shumzimit prej 1 deri ne 10"<{
for(i=1;i<=1;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=2;i<=2;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=3;i<=3;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=4;i<=4;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=5;i<=5;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=6;i<=6;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=7;i<=7;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=8;i<=8;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=9;i<=9;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<<"------------------"<{
for(i=10;i<=10;i++)
for(j=1;j<=10;j++)
{
cout<<" "<}
}
cout<cout<<"Powered sOc!aL!sT"<cout<<"wWw.Ardhmeria-juaj.Info"<cout<return 0;
}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Bisedoj.com
 
Programi ne C++ i Tabeles se Shumezimit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -