Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Cili Eshte Nr Juaj I Fatit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Saranda
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 1166
Vendodhja: Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!Fuqia egziston brenda teje!!!
Piket: 13063
Registration date: 01/10/2009

MesazhTitulli: Cili Eshte Nr Juaj I Fatit   06/10/09, 01:45 pm

une per vete kam nr 10 Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20133
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Nr Juaj I Fatit   06/10/09, 02:11 pm

Une personalisht nuk ju besoj ketyre gjerave...

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22791
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Nr Juaj I Fatit   06/10/09, 02:38 pm

nuk besoj absolutisht ne keto gjera, aq me teper numrave.mendoj qe fatin e ka ne dore tjeterkush dhe jo numrat

_________________


______________________________________________

Puthja ėshtė njė marrėveshje gojore qė bėjnė tė dyja palėt pėr tė marrė me qera katin e poshtėm.


Edituar pėr herė tė fundit nga Kejsi nė 06/10/09, 09:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28286
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Nr Juaj I Fatit   06/10/09, 08:24 pm

e kam zgjedhur nr.. 23 sedi pse pore me ka ndodh nje gje me kete nr..nga klasa e III-te deri ne vitin e IV kam püas kete nr ne ditare

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
absurdja
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 2413
Piket: 16474
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Eshte Nr Juaj I Fatit   07/10/09, 09:46 am

sbesoj te kem nje numer fati
pastaj fati nuk varet nga numrat besoj

_________________


Mos i dergoni shume letra te dashures tuaj sepse ka mundesi te dashurohet me postierin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cili Eshte Nr Juaj I Fatit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -