Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Pyetje logjike !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Pyetje logjike !   17/09/09, 01:28 pm

Mbreti vdiq dhe e la mbretreshen me 35 lira si dhe gjithashtu shtatzone
para se te vdiste ja la Amanetin :
" nese lind djal jepi dyfish me shum lira se qe mban per vete lira
nese lind wajz jepi dyfish me pak se qe mban per vete lira "

Per fat mbretreshaa Lindi bineq nje wajz dhe nje djal

Qfare mendoni si eshte dashur qe ti ndaj Lirat mbreteresha !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:30 pm

Hmmmmm,nuk e kuptoj fort mire por gjithsesi po ja fus njehere kot....mendoj se si jep asnjerit lira bounce

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:38 pm

Admin shkruajti:
Hmmmmm,nuk e kuptoj fort mire por gjithsesi po ja fus njehere kot....mendoj se si jep asnjerit lira bounceDuhett ti ndaj gjithsesii ato lira por njekohsishtt duhet tja qoj ne wend amanatin e Ish bashkshortit si doo te jet ndarjaa ! No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:41 pm

ketu ngaterrohesh qe tek lirat, e para jane 35 lira,dhe kur ben ti ndash te dalin 17.5 me 17.5 pffffffffff djalit i jep 17.5 kruse vajzes i jep 8.7 mendoj..

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:45 pm

Admin shkruajti:
ketu ngaterrohesh qe tek lirat, e para jane 35 lira,dhe kur ben ti ndash te dalin 17.5 me 17.5 pffffffffff djalit i jep 17.5 kruse vajzes i jep 8.7 mendoj..Harrowe Mbretreshenn edhe ajo duhett te ndal ca per vetee
Ajo duhet te ndal Dyfish me shum se vajzaa qe kaa dhe dyfish me pak se djali qe ka
GJithashtuu mund t`ndihmoj qe jon numra te plot ! " besoj qe mjafton qekjo ndihme"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:50 pm

po mbreteresha mban 8.7....se gjej dot jo...nuk shquhem ne matematike....

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/09/09, 02:53 pm

Admin shkruajti:
po mbreteresha mban 8.7....se gjej dot jo...nuk shquhem ne matematike....


At`her le t`presimm nga dikush qe eshte me i Afte se ne dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28256
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   20/09/09, 09:26 pm

Chendrim shkruajti:
Mbreti vdiq dhe e la mbretreshen me 35 lira si dhe gjithashtu shtatzone
para se te vdiste ja la Amanetin :
" nese lind djal jepi dyfish me shum lira se qe mban per vete lira
nese lind wajz jepi dyfish me pak se qe mban per vete lira "

Per fat mbretreshaa Lindi bineq nje wajz dhe nje djal

Qfare mendoni si eshte dashur qe ti ndaj Lirat mbreteresha !!
wallaj po mundohem te gjej zgjedhjen pore nese nuk jam aq i kjart me fjalet ju ndoshta na ndihmoni mbretresha djalit i ka dhen 20 lira kurse vajzes i ka dhen 5 lira per vete ka ndal 10 djali ka dyfishin me shum vajza ka dy fishin me pak se qe mban mbreteresha une mendoj keshtu nuk kam tjera mendime .......

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   21/09/09, 02:31 am

:::>>C&C<<::: shkruajti:
Chendrim shkruajti:
Mbreti vdiq dhe e la mbretreshen me 35 lira si dhe gjithashtu shtatzone
para se te vdiste ja la Amanetin :
" nese lind djal jepi dyfish me shum lira se qe mban per vete lira
nese lind wajz jepi dyfish me pak se qe mban per vete lira "

Per fat mbretreshaa Lindi bineq nje wajz dhe nje djal

Qfare mendoni si eshte dashur qe ti ndaj Lirat mbreteresha !!
wallaj po mundohem te gjej zgjedhjen pore nese nuk jam aq i kjart me fjalet ju ndoshta na ndihmoni mbretresha djalit i ka dhen 20 lira kurse vajzes i ka dhen 5 lira per vete ka ndal 10 djali ka dyfishin me shum vajza ka dy fishin me pak se qe mban mbreteresha une mendoj keshtu nuk kam tjera mendime .......

Saktt o t`pergzojj 'Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20103
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   21/09/09, 06:51 pm

mu sme duket e sakte, sipas shpjegimit qe i ke bere ti Chendrim nuk del llogaria ashtu...
nejse....

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28256
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   21/09/09, 07:23 pm

Admin shkruajti:
mu sme duket e sakte, sipas shpjegimit qe i ke bere ti Chendrim nuk del llogaria ashtu...
nejse....
e mor derr si si ngjajte vllait iqqq ncncncncnc

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 01:29 am

:::>>C&C<<::: shkruajti:
Admin shkruajti:
mu sme duket e sakte, sipas shpjegimit qe i ke bere ti Chendrim nuk del llogaria ashtu...
nejse....
e mor derr si si ngjajte vllait iqqq ncncncncnc


Ateher thuje cili shpjegim spo perputhett me pergjigj`jen e saktt qe e ka dhon Kolega
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28256
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 11:41 am

besoj ajo pergjigja ime ishte e sakt.Do doja te vazhdonim me nje pyetje tjeter logjike.
kush e gjen kete--->>>


Kur E sheh Se Sheh E Kur Se Sheh E Sheh ??

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 07:15 pm

:::>>C&C<<::: shkruajti:
besoj ajo pergjigja ime ishte e sakt.Do doja te vazhdonim me nje pyetje tjeter logjike.
kush e gjen kete--->>>


Kur E sheh Se Sheh E Kur Se Sheh E Sheh ??


Aeroplani mundet me qene " Kur oshte ne Aeroport nise dhe me nuk e sheh
E kur se sheh wjen ne aeroport edhe e sheh !! " momentalisht skom ide tjeter !:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28256
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 07:31 pm

Chendrim shkruajti:
:::>>C&C<<::: shkruajti:
besoj ajo pergjigja ime ishte e sakt.Do doja te vazhdonim me nje pyetje tjeter logjike.
kush e gjen kete--->>>


Kur E sheh Se Sheh E Kur Se Sheh E Sheh ??


Aeroplani mundet me qene " Kur oshte ne Aeroport nise dhe me nuk e sheh
E kur se sheh wjen ne aeroport edhe e sheh !! " momentalisht skom ide tjeter !:S
Me vie keq nuk eshte e sakt..

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ChendrimNumri i postimeve: 43
Age: 27
Vendodhja: Ferizaj
Piket: 10964
Registration date: 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 07:50 pm

:::>>C&C<<::: shkruajti:
besoj ajo pergjigja ime ishte e sakt.Do doja te vazhdonim me nje pyetje tjeter logjike.
kush e gjen kete--->>>


Kur E sheh Se Sheh E Kur Se Sheh E Sheh ??


Mos o plaku dhe bebjaa :#
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qendrrim.webs.com
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28256
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   22/09/09, 08:15 pm

jo ska te bej me qenje njerzore fare

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
piromaniNumri i postimeve: 1
Piket: 9617
Registration date: 25/05/2010

MesazhTitulli: Djali 20 Lira,Nena10 Lira kurse Qika 5 Lira! Kjo esht pergjigja ime.   25/05/10, 07:44 pm

Chendrim shkruajti:
Mbreti vdiq dhe e la mbretreshen me 35 lira si dhe gjithashtu shtatzone
para se te vdiste ja la Amanetin :
" nese lind djal jepi dyfish me shum lira se qe mban per vete lira
nese lind wajz jepi dyfish me pak se qe mban per vete lira "

Per fat mbretreshaa Lindi bineq nje wajz dhe nje djal

Qfare mendoni si eshte dashur qe ti ndaj Lirat mbreteresha !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ili11Numri i postimeve: 1
Age: 27
Piket: 8895
Registration date: 17/10/2010

MesazhTitulli: Re: Pyetje logjike !   17/10/10, 10:55 pm

po ja fus kot mos e gjejme ;;;mos eshte DIELLI sepse kur duam ta dhohim nuk e shohim dot se ka drite tew forte drejtperdrejt ndersa kur nuk e shohim drejtperdrejt e shohim ne toke rrezet e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
white-handNumri i postimeve: 1
Piket: 8787
Registration date: 07/11/2010

MesazhTitulli: Mbreteresha LIRA i ka pas 14 lira qe i ka mbajt vet. E DMTH DYFISHI i 14 per djalin i bjen 28. Kurse per vajzen dyfishi me pak i 14 eshte 7. E DMTH 28+7=35 Lira gjithsej.   08/11/10, 12:02 am

Chendrim shkruajti:
Mbreti vdiq dhe e la mbretreshen me 35 lira si dhe gjithashtu shtatzone
para se te vdiste ja la Amanetin :
" nese lind djal jepi dyfish me shum lira se qe mban per vete lira
nese lind wajz jepi dyfish me pak se qe mban per vete lira "

Per fat mbretreshaa Lindi bineq nje wajz dhe nje djal

Qfare mendoni si eshte dashur qe ti ndaj Lirat mbreteresha !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pyetje logjike !
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -