Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Foto: Guide seksi me prostitutat ne Tirane

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20133
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Foto: Guide seksi me prostitutat ne Tirane   15/09/09, 11:24 pm

Aferdita 38 vjec, nene e dy femijeve ka 18 vite qe punon si prostitute, pasi ka lene pas nje martese te deshtuar, nje bashkeshort te dhunshem, nje divorc... Fillimisht i duhej te punonte per te shuar urine e saj dhe te femijeve, e gjate ushtrimit te prostitucionit u be perdoruese e heroines. “Shume kliente kam patur ne jeten time, duke nisur nga mosha 16-vjecare deri ne 70 vjec. Ka nga ata qe me kane share ne rruge e me pas kane ardhur tek une si kliente.Kur nuk kane patur para me kane dhene droge e keshtu jam bere perdoruese e saj”, thote kjo grua fatkeqe.

Aferdita ka dy klase shkolle, punon pa tutor, eshte nena qe ne syte e femijeve shet kanace gjate dites, por qe ne mbremje duhet te beje punen e prostitutes.

“Secila nga prostitutat 60-70 te tilla qe njoh une bashke me transvestite,dalin per te punuar pas ores 20:30 te mbremjes”, thote Aferdita.

E ne fakt nuk ka nevoje per nje harte orientimi, se ku veprojne keto punetore, te zanatit me te vjeter ne bote.

Turizmi i seksit zhvillohet ne qender te Tiranes, ne monumentet kryesore te saj dhe si per ironi te fatit ‘perfundon’ te Qendra Spitalore Universitare “Nene Tereza”.

Mes prostitutave ka studente, gra me femije dhe kete pune e bejne vajza nga 18 vjec deri ne zonja 60-vjecare.

Top-Channel

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
 
Foto: Guide seksi me prostitutat ne Tirane
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -