Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 10 keshilla per nje nate romantike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26383
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: 10 keshilla per nje nate romantike   16/02/09, 04:25 pm

--- Vjen te me mari tek shtepia 5 minuta para orarit te caktuar ( urrej te pres) !

2--- Sapo e takoj, ndiej parfumin e tij dhe me vjen deshira ti hidhem siper !

3--- Gjate rruges duhet folur per shume gjera, jo gjithmone i njejti muhabet !

4--- AI ka prenotuar nje restorant ( ka ber pak misteriozin sepse nuk me ka thene se ku duhet te shkojme)... Sapo hyj , veshtroj njeher anes dhe ambienti eshte shume romantik , ka pak drite dhe neper tavolina kane ndezur qirinjte....

5--- Porosisni gjera te lehta qe te dy ... ( n.q.s keni ndermend te beni seks, nuk eshte mire ta kesh stomakun plot)

6--- Papritur kamarieri sjell nje buqete me trendafila TE KUQ me nje bilet siper ... (varet se sa kreativ je ti , qe ta besh mesazhin ne bilet sa me te embel)

7--- Mbaroni se darkuari ( hap syte se mos ke harruar portofolin ne shtepi ) dhe paguan tek kasa....

8---Beni nje xhiro (vendin zgjidhe sa me shume romantik)

9--- shkoni ne makine, mos e ndiz makinen menjehere, pyete se si ndihet ajo.. . Bej finta sikur i rregullon nje baluke flokesh qe i bie ne fytyre... shokioje ne sy .... dhe pastaj jepi nje puthje te lehte.... n.q.s ajo reagon mire... bej qe kjo puthje te behet me intense, passionale ...

10--- ftoje per te pire diēka tek shtepia jote.... aty vendosni ju se ēfare duhet te ndodhe pastaj....Te pakten une keshtu e mendoj nje nate te bukur.... pse jo... edhe te paharrueshme !!!
Image Hosted by ImageShack.us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16613
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   25/05/09, 06:34 pm

un spara enderroj shum dhe nuk flej me sy hapur,po gjithsesi me pelqejn keshillat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22786
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   25/05/09, 06:45 pm

mendoj se ne gjithkend nje pjese te karakterit e ze dhe romanticismi....ose mjafton pak fantazi dhe cdo moment mund te behet i magjishem.
personalisht preferoj thjeshtesine, une dhe partneri im te dy vetem qe shijojme qofte tek tymi nga nje birre te ftohte. Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26383
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   25/05/09, 07:01 pm

Romantike nuk eshte vetem ke ajo fotoja,gjerat e thjeshta gjithmone jane sh me te bukura normal per dike e dike.
Nje nate romantike do ishte thjesht vetem ta kesh afer te qe e do,pavaresisht a ka birra apo ver.
Ose duke sodit qiellin me yjet,dhe te ndjesh ngrohtesine e tij

_________________
***Quand il n'y en a plus,
Il y en a encore. ***

Vetem ne Www.Bisedoj.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16613
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   25/05/09, 08:12 pm

me romontike do ishte nese do kishte ca raki dhe nja dy presh dhe ca turshi hahahahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22786
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   25/05/09, 08:15 pm

ToSi shkruajti:
me romontike do ishte nese do kishte ca raki dhe nja dy presh dhe ca turshi hahahahaha.


hahahhahahah...perveē preshit te tjerat jane shume ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16613
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: 10 keshilla per nje nate romantike   28/05/09, 05:46 pm

Kejsi shkruajti:
ToSi shkruajti:
me romontike do ishte nese do kishte ca raki dhe nja dy presh dhe ca turshi hahahahaha.


hahahhahahah...perveē preshit te tjerat jane shume ok


hahahahahahahahahahahahhaah..........po po.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
10 keshilla per nje nate romantike
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -