Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 test per ju

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17331
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: test per ju   12/02/09, 07:46 pm

ej lexoje po nuk pertove deri ne fund eshte shume e lezetshme si ....????
1. lexoje dhe do dish si je.
Funksionon me te vertet.
Eshte nje test personaliteti dhe
shume interesant.

Beje, jane vetem 4 pyejte dhe pergjigjet do te mbreslene.

Duhet te ndjekesh hap pas hapi
istruksionet.

KUJDES:
Perjigju pyetjeve te testit me rradhe sic te kerkohen

Jane vetem 4 pyetje. Nqs shikon gjithe testin para se te

mbarosh, nuk do kesh rezultate te sinqerta.


Lexo fjalite nje per nje dhe pergjigju me sinqeritet

Mer flete dhe laps per te shkruajtur
pergjijet e tua.

Do te duhen per ne

fund. Eshte nje test i

sinqerte, qe do te thote shume rreth

UN-it tend te vertete.


TEST

Shpreh nje deshire para se te fillosh testin.


Rendit 5 kafshet e meposhte sipas

preferences tende:


Kolibri

Kali

Flutura

Qeni

ZoguShkruaj nje fjale qe te pershkruaj secilin nga elementet e meposhte :

Qen

Mace

Miu

Deti


Mendo per dike qe njeh dhe eshte i rendeseishem per ty dhe mund te lidhesh me me ngjyrat me poshte ( mos perserit pergjigjen tende dy here, shkruaj emrin e nje personi vetem per nje ngjyre ):E verdhe

Portokalli

E kuqe

E bardhe

Jeshile

Ne fund, sheno kush eshte dita jote e preferuar e javes

Mbarove?
Para se te kontrollosh rezultatet sigurohu qe pergjigjet e tua jane REALISHT ato qe ndjen.


Para se te shikosh interpretimet me poshte, perserit dhe njehere deshiren tende :


Keto percaktojne prioritetet ne jeten tende:


Kolibri : do te thote Karriere

Kali : do te thote Krenari

Flutura : do te thote Dashuri

Qeni : do te thote Famijle

Zogu : do te thote Leke


Pershkrimi i Qenit - personaliteti tend


Pershkrimi i Maces - personaliteti i personit te zemres tende
Pershkrimi i Miut - personaliteti i armiqeve

Pershkrimi i Detit - jeta jote

E verdhe : dike qe nuk do harrosh kurre.

Potokalli : dike qe nund te konsiderosh shokun/shoqen tend/e me te ngushte.

E kuqe : dike qe do me te vertete.

E bardhe : shpirti jot binjak.

Jeshile : nje person qe do kujtosh gjithe jeten tende.


Duhet ta dergosh kete mesazh sa me shume personave te jete e mundur dhe

deshira jote

do te realizohet

ne diten qe ke zgjedhur.

Duhet te derdosh kete mesazh brenda 96 oreve te ardhshme sapo lexon mesazhin.
2.
Do kesh nje surprise shume te kenaqshme.

Kjo eshte e vertete panvaresisht se je apo jo supersticioz.

DERGO KETE E-MAIL TE PAKTEN 5

PERSONAVE DHE JETA JOTE DO TE PERMIRESOJE KESHTU :

Nga 0-4 persona : jeta jote do te permiresohet pak

Nga 5-9 persona : jeta jote do te permiresoje sipas deshires tende

Nga 9-14 persona : do kesh te pakten 5 surpriza ne 3 javet e ardhshme

Nga 15 – me shume persona : jeta jote do ndyshoj < < < < < <------>>>>>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26373
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: test per ju   12/02/09, 11:17 pm

AL_00 shkruajti:
ej lexoje po nuk pertove deri ne fund eshte shume e lezetshme si ....????
1. lexoje dhe do dish si je.
Funksionon me te vertet.
Eshte nje test personaliteti dhe
shume interesant.

Beje, jane vetem 4 pyejte dhe pergjigjet do te mbreslene.

Duhet te ndjekesh hap pas hapi
istruksionet.

KUJDES:
Perjigju pyetjeve te testit me rradhe sic te kerkohen

Jane vetem 4 pyetje. Nqs shikon gjithe testin para se te

mbarosh, nuk do kesh rezultate te sinqerta.


Lexo fjalite nje per nje dhe pergjigju me sinqeritet

Mer flete dhe laps per te shkruajtur
pergjijet e tua.

Do te duhen per ne

fund. Eshte nje test i

sinqerte, qe do te thote shume rreth

UN-it tend te vertete.


TEST

Shpreh nje deshire para se te fillosh testin.


Rendit 5 kafshet e meposhte sipas

preferences tende:


Kolibri

Kali

Flutura

Qeni

ZoguShkruaj nje fjale qe te pershkruaj secilin nga elementet e meposhte :

Qen

Mace

Miu

Deti


Mendo per dike qe njeh dhe eshte i rendeseishem per ty dhe mund te lidhesh me me ngjyrat me poshte ( mos perserit pergjigjen tende dy here, shkruaj emrin e nje personi vetem per nje ngjyre ):E verdhe

Portokalli

E kuqe

E bardhe

Jeshile

Ne fund, sheno kush eshte dita jote e preferuar e javes

Mbarove?
Para se te kontrollosh rezultatet sigurohu qe pergjigjet e tua jane REALISHT ato qe ndjen.


Para se te shikosh interpretimet me poshte, perserit dhe njehere deshiren tende :


Keto percaktojne prioritetet ne jeten tende:


Kolibri : do te thote Karriere

Kali : do te thote Krenari

Flutura : do te thote Dashuri

Qeni : do te thote Famijle

Zogu : do te thote Leke


Pershkrimi i Qenit - personaliteti tend


Pershkrimi i Maces - personaliteti i personit te zemres tende
Pershkrimi i Miut - personaliteti i armiqeve

Pershkrimi i Detit - jeta jote

E verdhe : dike qe nuk do harrosh kurre.

Potokalli : dike qe nund te konsiderosh shokun/shoqen tend/e me te ngushte.

E kuqe : dike qe do me te vertete.

E bardhe : shpirti jot binjak.

Jeshile : nje person qe do kujtosh gjithe jeten tende.


Duhet ta dergosh kete mesazh sa me shume personave te jete e mundur dhe

deshira jote

do te realizohet

ne diten qe ke zgjedhur.

Duhet te derdosh kete mesazh brenda 96 oreve te ardhshme sapo lexon mesazhin.
2.
Do kesh nje surprise shume te kenaqshme.

Kjo eshte e vertete panvaresisht se je apo jo supersticioz.

DERGO KETE E-MAIL TE PAKTEN 5

PERSONAVE DHE JETA JOTE DO TE PERMIRESOJE KESHTU :

Nga 0-4 persona : jeta jote do te permiresohet pak

Nga 5-9 persona : jeta jote do te permiresoje sipas deshires tende

Nga 9-14 persona : do kesh te pakten 5 surpriza ne 3 javet e ardhshme

Nga 15 – me shume persona : jeta jote do ndyshoj < < < < < <------>>>>>>
eeeeeee e kisha lexu edhe i her kete diku
e hatashme fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26373
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Test Per Mua   12/02/09, 11:19 pm

[quote="AL_00"]ej lexoje po nuk pertove deri ne fund eshte shume e lezetshme si ....????
1. lexoje dhe do dish si je.
Funksionon me te vertet.
Eshte nje test personaliteti dhe
shume interesant.

Beje, jane vetem 4 pyejte dhe pergjigjet do te mbreslene.

Duhet te ndjekesh hap pas hapi
istruksionet.

Flutura : do te thote DashuriJeshile : nje person qe do kujtosh gjithe jeten tende.


Duhet ta dergosh kete mesazh sa me shume personave te jete e mundur dhe

deshira jote

do te realizohet

ne diten qe ke zgjedhur.

Duhet te derdosh kete mesazh brenda 96 oreve te ardhshme sapo lexon mesazhin.
2.
Do kesh nje surprise shume te kenaqshme.

Kjo eshte e vertete panvaresisht se je apo jo supersticioz.

DERGO KETE E-MAIL TE PAKTEN 5

PERSONAVE DHE JETA JOTE DO TE PERMIRESOJE KESHTU :

quote]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
LoriNumri i postimeve: 234
Age: 25
Piket: 12007
Registration date: 08/05/2009

MesazhTitulli: Re: test per ju   11/05/09, 01:18 am

Rendit 5 kafshet e meposhte sipas

preferences tende:


2)Kolibri

1)Kali

5)Flutura

4)Qeni

3)ZoguShkruaj nje fjale qe te pershkruaj secilin nga elementet e meposhte :

Qen -besnik

Mace- e perkedhelur
Miu -i neveritshem

Deti - misterioz


Mendo per dike qe njeh dhe eshte i rendeseishem per ty dhe mund te lidhesh me me ngjyrat me poshte ( mos perserit pergjigjen tende dy here, shkruaj emrin e nje personi vetem per nje ngjyre ):E verdhe-gjyshja Razz

Portokalli - dashurin time te 1

E kuqe - njeriun qe urrej(ish i dashuri)

E bardhe-esmi(shoqja ime)

Jeshile- scratch zyshen tim

Ne fund, sheno kush eshte dita jote e preferuar e javes ---e Marte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
absurdja
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 2413
Piket: 16459
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: test per ju   14/06/09, 11:55 am

Kolibri

Kali

Flutura

Qeni

Zogu


pergjigje1

flutura
zogu
kali
qeni
kolibriQen

Mace

Miu

Deti

pergjigje 2

qen-besnik
mace-me 7 shpirtra
miu-i piset
deti-relask

verdhe

Portokalli

E kuqe

E bardhe

Jeshile

Ne fund, sheno kush eshte dita jote e preferuar e javespergjigje3
e verdhe-mami
potokalli-babi
e kuqe-vellai
ebardhe-burri
jeshile-tezja
e shtune

Kolibri : do te thote Karriere

Kali : do te thote Krenari

Flutura : do te thote Dashuri

Qeni : do te thote Famijle

Zogu : do te thote Leke


Pershkrimi i Qenit - personaliteti tend


Pershkrimi i Maces - personaliteti i personit te zemres tende
Pershkrimi i Miut - personaliteti i armiqeve

Pershkrimi i Detit - jeta jote

E verdhe : dike qe nuk do harrosh kurre.

Potokalli : dike qe nund te konsiderosh shokun/shoqen tend/e me te ngushte.

E kuqe : dike qe do me te vertete.

E bardhe : shpirti jot binjak.

Jeshile : nje person qe do kujtosh gjithe jeten tende.


Duhet ta dergosh kete mesazh sa me shume personave te jete e mundur dhe

deshira jote

do te realizohet

ne diten qe ke zgjedhur.

Duhet te derdosh kete mesazh brenda 96 oreve te ardhshme sapo lexon mesazhin.
2.
Do kesh nje surprise shume te kenaqshme.

Kjo eshte e vertete panvaresisht se je apo jo supersticioz.

DERGO KETE E-MAIL TE PAKTEN 5

PERSONAVE DHE JETA JOTE DO TE PERMIRESOJE KESHTU :

Nga 0-4 persona : jeta jote do te permiresohet pak

Nga 5-9 persona : jeta jote do te permiresoje sipas deshires tende

Nga 9-14 persona : do kesh te pakten 5 surpriza ne 3 javet e ardhshme

Nga 15 – me shume persona : jeta jote do ndyshoj < < < < < <------>>>>>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
test per ju
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -