Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26383
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   03/02/09, 06:23 pm

C'mendoni per mardheniet student/profesor apo nje shkalle me poshte nxenes/mesues? Jane gje e lejueshme apo gabim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 13261
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   24/05/09, 08:42 pm

eeeeee cfARE gallate qe eshte , se edhe mua me ka rastisur dicka e tille
ne vit te 2-te sa here qe kishim 'ese' ne vend qe te shkruaja i beja zyshes nje poezi ose i pikturoja ndonje lule
dhe vetem dhjeta me vinte per zotin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16613
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   28/05/09, 06:46 pm

nxenesi mesuesja mardhenja 24me0 per kekun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22786
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   28/05/09, 07:17 pm

SaRa shkruajti:
C'mendoni per mardheniet student/profesor apo nje shkalle me poshte nxenes/mesues? Jane gje e lejueshme apo gabim?


per cfare marredhie behet fjale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16613
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   28/05/09, 07:50 pm

Kejsi shkruajti:
SaRa shkruajti:
C'mendoni per mardheniet student/profesor apo nje shkalle me poshte nxenes/mesues? Jane gje e lejueshme apo gabim?


per cfare marredhie behet fjale?


po lene mos e nga se nuk e din jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26383
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   03/06/09, 02:45 pm

Kejsi shkruajti:
SaRa shkruajti:
C'mendoni per mardheniet student/profesor apo nje shkalle me poshte nxenes/mesues? Jane gje e lejueshme apo gabim?


per cfare marredhie behet fjale?
Po nuk e kuptove titullin ske per te kuptu permbajten

_________________
***Quand il n'y en a plus,
Il y en a encore. ***

Vetem ne Www.Bisedoj.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20128
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   03/06/09, 02:50 pm

E lexova titullin kater here dhe as une spo kuptoj se per ca mardhenie behet fjale...Mardhenie miqesore?Mardhenie dashurore?Apo dhune fizike e psikoligjike?Per cilen nga keto e ke fjalen?Qe ta kuptojme....

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22786
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.   03/06/09, 02:50 pm

SaRa shkruajti:
Kejsi shkruajti:
SaRa shkruajti:
C'mendoni per mardheniet student/profesor apo nje shkalle me poshte nxenes/mesues? Jane gje e lejueshme apo gabim?


per cfare marredhie behet fjale?
Po nuk e kuptove titullin ske per te kuptu permbajten

titulli eshte marredhenie dhe nese behet fjale per marredhenie shoqerore nuk ka pse te behet pyetja e lejueshme apo jo.nese behet fjale per marredhenie dashurore apo seksuale atehere eshte tjeter pergjigje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
 
Mardheniet nxenes/mesues apo student/profesor.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -