Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
:::>>C&C<<:::
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 8396
Age: 31
Vendodhja: Linz-Austri
Piket: 28271
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..   05/07/09, 05:58 pm

. Beji shume komplimente,
2. Respektoje,
3. Perkedhele,
4. Puthe me pasion,
5. Duaje me gjith veten tende,
6. Degjoje me vemendje,
7. Pickoje (lehte)
8. Ngushelloje,
9. Mbroje,
10. Shtrengoje pas vetes,
11. Bej cdo gje per ta mbajtur,
12. Shpenzo para per te,
13. Rrethoje me bizhu,
14. Beje te ndihet e sigurte,
15. Merakosu per te,
16. Qendroi prane,
17. Mbeshtete gjithmone,
18. Shko deri ne fund te botes per te.
……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL
1. Paraqitiu nudo,
2. Gatuaj!

_________________

Knaqesia juaj Qellimi yne!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Admin
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 3402
Age: 27
Vendodhja: Tirana ALBANIA
Piket: 20118
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..   10/07/09, 09:33 pm

Tek ajo e mashkullit eshte interesante,ndersa tek e femres eshte pak ne kotradite.Kur themi si te bejme nje femer pervete duhet te kemi parasysh qe jane hapat e para.Si mund te puth une nje femer kur sapo po e njoh,apo sapo mundohem ta bej pervete.Nese je i lidhur normal qe do e puthesh,por ama nese je i lidhur e ke bere njehere pervete...Ndoshta mund te titullohej disa gjera qe ju pelqejne femrave... :tymos:

_________________

Frekuentimi i nje forumi tjeter...Demton rende shendetin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Jakuzzi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2276
Vendodhja: Ne dhomen e saj!!
Piket: 16446
Registration date: 06/11/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..   10/07/09, 10:32 pm

hahahahhahah,shum interesante,dhe shumic e te dhenave jan te verteta!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17331
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..   10/07/09, 10:37 pm

cenkan ineteresante keta pikat e


,
12. Shpenzo para per te, kjo e veshtire per tu bere
13. Rrethoje me bizhu, sa per kete une nuk do te bej keshtjelle me flori per nje femer
,
17. Mbeshtete gjithmone, kete mund ta beja me kenaqsi ta mbeshtetja
18. Shko deri ne fund te botes per te. deri ne fund te botes te con ne fund pasi ti besh te gjitha keta gjona ce thote mensi
……..SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL
1. Paraqitiu nudo, shikoj meshkuj sa pak duan dy gjera te mjaftushmłe edhe kete gatimin e hecin fare kure ju del nudo
2. Gatuaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
 
SI TE BESH PER VETE NJE FEMER……..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -