Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 02:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 01:56 pm nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
07/11/12, 12:13 am nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 11:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 11:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 11:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 10:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 07:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 02:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 02:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 02:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 02:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 02:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 02:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 04:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 302 mė 08/05/11, 04:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 Thenje per meshkujt!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26373
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Thenje per meshkujt!!!   10/12/08, 06:29 pm

Njė burrė tė fortė? Mos flisni pėr muskulaturėn.

Beqari ėshtė njė burrė, qė i ka ikur rasti pėr tė bėrė njė grua fatkeqe.

Burrave duhet t'u mėsosh gjithēka... Dhe t'u lėsh tė besojnė, se ata tė kanė mėsuar ty.

Psikanaliza nuk mund tė bėjė asgjė pėr meshkujt, qė tė studiojė fėmijėrinė e tyre, duhet qė ata tė dalin nga kjo fazė...

Kush e ka gruan te bukur duhet te kete me shume sy....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 13251
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   11/12/08, 06:00 pm

Kush e ka gruan te bukur duhet te kete me shume sy....


KE TE DREJTE SE JANE SH K....VA DHE MUND TE SHOHIN NDONJE TJETER!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17331
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   12/12/08, 03:42 pm

(Kush e ka gruan te bukur duhet te kete me shume sy.)
(SARA) NJE FJALE E URTE THOTE GRUJA E BUKURE ESHTE PER SHOQERINE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 13251
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   14/12/08, 05:18 pm

HAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA
HHAHAHHAHHAHAHAHHAHA
HAHAHHAAHHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
:::<<C&C>>:::
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 8975
Age: 24
Vendodhja: -KS-
Piket: 26373
Registration date: 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   15/12/08, 05:03 pm

GOLDSTAR shkruajti:
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA
HHAHAHHAHHAHAHAHHAHA
HAHAHHAAHHAHA
nuk kuptoj pse ti imer gjerat per shaka lali confused confused confused confused confused confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22776
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   23/01/09, 02:26 pm

Burrat ...ose si i shohin grate burrat dhe c'mendojne per ta:

1.Perse nje burre nuk mendon kurre per punet e veta?
a)Nuk mendon
b)Nuk ka pune

2.Cili eshte ndryshimi mes nje burri dhe nje qeni?
-Pas nje viti qeni eshte ende i eksituar kur te sheh

3.Pse burrat jane si vendet e parkimit
-Sepse me te miret jane te zene dhe ata qe jane te lire jane te vegjel,ose te kote

4.C'mendojne burrat per "punet e shtepise"?
Ta ngresh kemben derisa gruaja te mund te kaloje fshesen me korent

5.Pse burrat parapelqejne te martohen me nje te virgjer?
-Sepse nuk i pelqejne kritikat

6.Si mund te kuptohet qe nje burre po mendon per te ardhmen?
-Sepse blen dy koli birre ne vend te nje

7.Pse burrat nuk kane kriza te moshes se trete?
-Se arrijne vetem adoleshencen

8.Pse te shkuarit ne shtrat me nje burre eshte si telenovele?
-Sepse mbaron ne piken me te bukur dhe te jep takim ne pjesen e ardhshme

9.Pse burri eshte si nje stuhi bore?
-Sepse nuk e di kur vjen,sa cm do te te jape dhe sa do te zgjase

10.Si titullohet libri me i vogel ne bote?
-Ato qe burrat dine per grate

11.Sa burra duhen per te c'vidhosur nje llampe?
-5...nje per te c'vidhosur dhe kater per te degjuar sesi e c'vidhosi

12.Cfare ideje kane burrat per hapin e pare?
-gjysem ore lutje

13.Cfare kane te perbashket burrat dhe shishet e birres?
-Te dy jane bosh nga qafa e lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
DaNgErOuS_gIrLNumri i postimeve: 2800
Age: 24
Vendodhja: ne hen :D
Piket: 12358
Registration date: 16/09/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   23/01/09, 03:56 pm

lolita shkruajti:
Burrat ...ose si i shohin grate burrat dhe c'mendojne per ta:

1.Perse nje burre nuk mendon kurre per punet e veta?
a)Nuk mendon
b)Nuk ka pune

2.Cili eshte ndryshimi mes nje burri dhe nje qeni?
-Pas nje viti qeni eshte ende i eksituar kur te sheh

3.Pse burrat jane si vendet e parkimit
-Sepse me te miret jane te zene dhe ata qe jane te lire jane te vegjel,ose te kote

4.C'mendojne burrat per "punet e shtepise"?
Ta ngresh kemben derisa gruaja te mund te kaloje fshesen me korent

5.Pse burrat parapelqejne te martohen me nje te virgjer?
-Sepse nuk i pelqejne kritikat

6.Si mund te kuptohet qe nje burre po mendon per te ardhmen?
-Sepse blen dy koli birre ne vend te nje

7.Pse burrat nuk kane kriza te moshes se trete?
-Se arrijne vetem adoleshencen

8.Pse te shkuarit ne shtrat me nje burre eshte si telenovele?
-Sepse mbaron ne piken me te bukur dhe te jep takim ne pjesen e ardhshme

9.Pse burri eshte si nje stuhi bore?
-Sepse nuk e di kur vjen,sa cm do te te jape dhe sa do te zgjase

10.Si titullohet libri me i vogel ne bote?
-Ato qe burrat dine per grate

11.Sa burra duhen per te c'vidhosur nje llampe?
-5...nje per te c'vidhosur dhe kater per te degjuar sesi e c'vidhosi

12.Cfare ideje kane burrat per hapin e pare?
-gjysem ore lutje

13.Cfare kane te perbashket burrat dhe shishet e birres?
-Te dy jane bosh nga qafa e lart
hahahahahhahahahahha sh te papame lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedo.tk
AL_00Numri i postimeve: 5752
Age: 25
Vendodhja: BRUSSEL
Piket: 17331
Registration date: 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   24/01/09, 03:37 pm

jeni bo si ata shtrigat e po mendoni vec keq per ne sikur cfare ju kemi bo


flitni dicka te bukur se ce kure kam ardhe ne kete forum nuk pashe dicka interesante per meshkujt po bvec te shara e ofendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bisedoj.com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 22776
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   25/01/09, 01:06 am

Gruas sime te dashur:
Gjate vitit te shkuar provova te bej dashuri me ty 365 here.

Ia dola mbane vetem 36 here, qe do te thote nje mesatare nje here ne dhjete dite.
Ajo qe vijon eshte nje liste se perse nuk arrita ta beja me shpesh :
54 here carcafet ishin te paster
17 here qe shume vone
49 here ishe shume e lodhur
20 here bente shume nxehte
15 here beje sikur te kish zene gjumi
22 here kishe dhimbje koke
17 here kishe frike se mos zgjoje femijet
12 here ishe ne ditet e keqia te muajit
19 here duhet te zgjoheshe shpejt
9 here nuk ishe ne humor
7 here ishe djeg nga dielli
6 here po shikoje Costanzo Show
5 here nuk doje te prishje krehjen e sapo bere
3 here kishe frike mos te degjonin fqinjet
9 here kishe frike mos te degjonte jot’eme
Ne 36 heret qe e beme, akti nuk qe i kenaqshem sepse:
6 here ishe shtrire dhe nuk more pjese
8 here me kujtoje se kisha nje cifel ne sy
4 here me the ta beja shpejt
7 here m’u desh te te zgjoja per te te thene se kisha mbaruar pune
1 here kisha frike se mos te kisha vrare pasi ti menjanoheshe.
Burrit tim te dashur:
me duket se je pak konfuz.
Keto jane arsyet se pse nuk ke patur me teper rezultat:
5 here je kthyer i dehur dhe perpiqeshe ta ebje me macen
36 here nuk je kthyer fare
21 here nuk erdhe
31 here erdhe shume shpejt
19 here t’u var para se ta vendosje
10 here kishe ngerc tek gishtat e kembeve
38 here e provove teper vone
29 duhet te zgjoheshe shpejt per te lozur golf
2 here ishe pleksur ne nje zenke dhe dikush te gjuajti ne t***
6 here erdhe ne pizhama duke lexuar nje porno
98 here ishe shume i zene duke pare futboll ne TV

Per heret qe ia kemi dale, arsyeja se spe po rrija shtrire ishte sepse kishe gabuar nishan dhe po e beje me carcafin.

Nuk kam folut kure per cifel ne sy, por te kam pyet nese doje te kthehesha apo ne gjunje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
ToSi
Antar i Respektuar
Antar i Respektuar


Numri i postimeve: 2689
Piket: 16603
Registration date: 02/04/2009

MesazhTitulli: Re: Thenje per meshkujt!!!   28/05/09, 06:37 pm

Njė burrė tė fortė? Mos flisni pėr muskulaturėn.


per cfar pra per nje muskul te vetem qe can malin ne dysh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thenje per meshkujt!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  :: -