Www.Bisedoj.Com

Reviste e Perditshme Virtuale...
 
ForumiFaqja Kryesore*GalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuIdentifikohu
Identifikohu
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
:::<<C&C>>::: (8975)
 
:::>>C&C<<::: (8396)
 
Kejsi (6420)
 
AL_00 (5752)
 
Admin (3402)
 
BiNnki (2909)
 
DaNgErOuS_gIrL (2800)
 
ToSi (2689)
 
absurdja (2413)
 
Jakuzzi (2276)
 
Tema Fundit
» Vjen nje moment dhe ???
24/01/13, 12:07 pm nga :::>>C&C<<:::

» MENDIM I CASTIT..........
24/01/13, 11:56 am nga :::>>C&C<<:::

» Tė mirat dhe tė kėqijat e gjėrave qė pėrdorim mė shpesh
06/11/12, 10:13 pm nga Mimika

» Pytje logjike - ndihme
06/11/12, 09:35 pm nga Mimika

» Ne keto momente dua te them............
06/11/12, 09:26 pm nga Mimika

» Ju lutem me ndimoni
06/11/12, 09:24 pm nga Mimika

» Kuota diplomimit
01/09/12, 08:54 am nga nataeustikes

» PERSHENDETJE NGA TETOVA
04/06/12, 05:56 pm nga legjenda

» Deklaroj se... .....????????
19/11/11, 12:27 am nga :::>>C&C<<:::

» Te numerojme se bashku deri ne njemiljon...
19/11/11, 12:25 am nga :::>>C&C<<:::

» kliko dhe hesht
19/11/11, 12:23 am nga :::>>C&C<<:::

» Shprehja qe ju pelqen me shume
19/11/11, 12:22 am nga :::>>C&C<<:::

» Shkruani nje emer te nje antari
19/11/11, 12:21 am nga :::>>C&C<<:::

» Si Ndiheni?
19/11/11, 12:19 am nga :::>>C&C<<:::

» Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??
18/10/11, 02:04 pm nga Kejsi

Statistikat
Forumi ka 482 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Ardos

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 52841 artikuj v 6853 temat
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 302 mė 08/05/11, 02:06 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Www.Bisedoj.Com Ne Facebook
Www.Bisedoj.Com on Facebook
Bisedo ne Chat
Share | 
 

 FOTO BEBESH

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   20/05/09, 11:03 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   20/05/09, 11:04 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   20/05/09, 11:06 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   20/05/09, 11:18 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   20/05/09, 11:19 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 02:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:00 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:03 pm


per absurden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:04 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:06 pm

PER TOSIN DHE ABSURDEN

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:07 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
Kejsi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve: 6420
Piket: 21201
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   02/06/09, 03:20 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 11676
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   03/06/09, 02:52 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 11676
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   03/06/09, 02:53 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 11676
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   03/06/09, 02:54 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 11676
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   03/06/09, 02:57 pm


gripi i derraveeeeeeeeee........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
GOLDSTAR
Intelektual
Intelektual


Numri i postimeve: 909
Vendodhja: Sh me lart se ju te tjeret...
Piket: 11676
Registration date: 13/11/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   03/06/09, 02:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Bisedoj.Com
absurdja
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 2413
Piket: 14884
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   04/06/09, 09:30 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
absurdja
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 2413
Piket: 14884
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   09/06/09, 07:04 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
absurdja
Super Moderatore
Super Moderatore


Numri i postimeve: 2413
Piket: 14884
Registration date: 28/10/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO BEBESH   09/06/09, 07:05 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 

FOTO BEBESH

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.Bisedoj.Com ::  ::  :: -